اقتصاد و تجارت
یک سال پیش / خواندن دقیقه

رفت و برگشت قیمت بیت کوین /قیمت طلا کاهشی شد +نوسان بیت کوین

در ابتدای روز جاری بیت کوین روند صعودی را پیش گرفت و سطح ۲۰هزار دلاری را شکست اما اکنون دوباره با قیمت ۱۹هزار دلار معامله می‌شود.

رفت و برگشت قیمت بیت کوین /قیمت طلا کاهشی شد  +نوسان بیت کوین

 در بازار جهانی امروز، معاملات آتی طلا با 1.4درصد کاهش به 1711.35 دلار در هر اونس رسید، در حالی که EUR/USD  با 0.4 درصد کاهش در 1.0015 معامله شد.

داده های عرضه نفت خام آمریکا در روز چهارشنبه از سوی اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده نشان داد که برای هفته منتهی به 8 ژوئیه 3.254 میلیون بشکه افزایش یافته است. قیمت نفت در روز پنجشنبه کاهش یافت و اعداد و ارقام داغ تورم و داده‌های دولت آمریکا نشان می‌دهد که بزرگترین ذخایر هفتگی سوخت از زمان ژانویه تا کنون ایجاد شده است.رفت و برگشت قیمت بیت کوین /قیمت طلا کاهشی شد  +نوسان بیت کوین


نوسان بیت کوین

قیمت بیت کوین (BTC) با روند صعودی رو به رو شد و برای اولین بار در شش روز گذشته افزایش یافت و به بیش از ۲۰هزار دلار بازگشت اما در اواسط روز دوباره در سطح ۱۹هزار دلار معامله شد.

انتظارات در روز چهارشنبه این بود که بالا بودن نرخ تورم آمریکا در ماه ژوئن، فدرال رزرو را وادار کند تا در شرایط سخت‌تر پولی برای کند کردن افزایش قیمت مصرف‌کننده، تهاجمی‌تر عمل کند - و این به نوبه خود فشار منفی بر سهام بیت کوین وارد می‌کند.رفت و برگشت قیمت بیت کوین /قیمت طلا کاهشی شد  +نوسان بیت کوین

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع