5 ماه پیش / خواندن دقیقه

بازی Outer Wilds به سرویس PlayStation Now میآید


سونی از لیست بازی‌های جدید سرویس PlayStation Now رونمایی کرده که در میان آن، نام عنوان تحسین‌شده Outer Wilds دیده می‌شود. با ما با جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Outer Wilds به سرویس PlayStation Now میآید

حدود دو ماه دیگر و با انتشار رسمی سرویس‌های اشتراکی جدید پلی استیشن، سرویس PlayStation Now دیگر با فرمت فعلی خود در دسترس نخواهد بود. مدتی پیش سونی با تأیید شایعات اخیر اعلام کرد که این سرویس در واقع با پلی استیشن پلاس ادغام می‌شود و مشترکان فعلی نیز پس از رخ دادن این اتفاق، به‌طور خودکار به PlayStation Plus Extra ارتقا پیدا خواهند کرد. اما تا قبل از آن، PlayStation Now طبق روال عادی خود عمل می‌کند و اکنون نیز بازی‌های جدید ماه آپریل معرفی شده‌اند.

بازی اکشن نقش آفرینی Werewolf The Apocalypse – Earthblood  به همراه عناوین Journey to the Savage Planet و WRC 10 FIA World Rally Championship در فهرست این ماه سرویس سونی حضور دارند. در کنار عناوین نام‌برده شده، بازی Outer Wilds که در سال 2019 مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و موفق شد جوایز فراوانی را کسب کند نیز از همین امروز برای مشترکان سرویس در دسترس است.

بر خلاف ماه‌های گذشته، به‌نظر می‌رسد عناوین این ماه به‌طور دائمی به PlayStation Now اضافه می‌شوند؛ چرا که سونی تاریخ مشخصی را برای برداشته شدن آن‌ها اعلام نکرده است. فهرست بازی‌های ماه گذشته شامل عناوینی مانند Shadow Warrior 3 بود که تا حدود سه ماه دیگر برای مشترکان این سرویس در دسترس است.

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع