اسایش بام
2 هفته پیش / خواندن دقیقه

بهترین ایزوگام در تهران

فروش و نصب بهترین ایزوگام در تهران به عنوان عامل مهم در عرصه عایق کاری نیازمند تجربه و تخصص بالایی است که جهت بهره گیری از خدمات عالی دو موضوع انتخاب و نصب ایزوگام در تهران حائز اهمیت است که بهتر است حتماً توسط افراد ماهر و با تجربه انجام گیرد تا عمر مفید عایق رطوبتی افزایش یافته و در آینده کارفرما متضرر نشود.

برند و محصولات ایزوگام بسیاری با انواع کیفیت و قیمت وجود دارند که متاسفانه درصد قابل توجهی از آنها کیفیت مورد انتظار را نداشته و موجب وارد آمدن خسارت به مصرف کننده و اقتصاد کشور خواهند شد.

اجرای اصولی برند ها نیز مصرف کنندگان را از نظر رطوبت و نم زدگی تا سالها آسوده خاطر خواهد کرد.

از این رو با عنایت به اهمیت ایزوگام مرغوب، قیمت مناسب، پیشگیری از تحمیل هزینه های اضافی و پیامد های احتمالی هنگام خرید ایزوگام برای منزل یا ساختمان خود لازم است تا از مشخصات یک ایزوگام خوب و استاندارد اطلاعات کافی در دست داشته و با دید وسیع تری اقدام به خرید و هزینه کنید.

اگر شما هم از آن دسته عزیزانی هستید که اطلاعات کافی در این زمینه ندارید و یا می خواهید بیشتر در این مورد بدانید همراه ما باشید تا در ادامه این مقاله در خصوص ویژگی های بهترین ایزوگام در تهران و چگونگی خرید آن صحبت کنیم.

بهترین ایزوگام در تهران - صدف گستر دلیجان

ارائه بهترین ایزوگام در تهران و در انواع مختلف توسط شرکت صدف گستر

ایزوگام استاندارد و با کیفیت باید دارای چه مشخصاتی باشد؟

وزن مناسب و استاندارد بین ۳۷ تا ۴۲ کیلوگرم داشته باشد.

دارای ضخامت ۳.۵ الی ۴ میلیمتر باشد.

بین وزن و ضخامت ایزوگام تناسب وجود داشته باشد.

وجود برچسب، وکیوم و بسته بندی مناسب از دیگر ویژگی های ایزوگام خوب است.

اطلاعات محصول و شرکت تولید کننده اعم از نام و راههای تماس بر روی برچسب و بدنه درج شده باشد.

تولید شده از مرغوب ترین مواد اولیه شامل قیر پالایشگاهی، الیاف تیشو و پلی استر باشد.

بهترین  ایزوگام در تهران

برترین تولید کننده عایق های رطوبتی

ایزوگام های متفاوت و متعددی توسط تولید کننده های ایزوگام تولید می شوند که همین امر انتخاب را برای مشتریان دشوار تر می کند. می توان گفت بهترین ایزوگام از نوع دو لایه و تولید شده با اصول استاندارد است که تشخیص آن بهتر است توسط افراد متخصص انجام شود. در کارخانه صدف گستر دلیجان جهت تولید با کیفیت ترین ایزوگام، مرغوب ترین مواد اولیه فراهم شده است تا مصرف کنندگان بتوانند به بهترین ایزوگام در تهران و سایر شهرها دسترسی پیدا کنند. بررسی و آزمایش محصولات تولیدی به پیشرفته ترین روش ها انجام شده و از جهات مقاومت، جذب آب، ضخامت، وزن و غیره مورد سنجش قرار خواهد گرفت.

ارائه و نصب بهترین ایزوگام ها توسط تولید کننده و شرکت صدف گستر همراه با بیمه نامه و ضمانت نامه های معتبر و ممهور به مهر بیمه هستند. همچنین این مجموعه آماده صادرات ایزوگام درجه یک با مجوزهای بین المللی به کشور های همسایه و خاورمیانه می باشد.


شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع