مطالب آموزشی
3 هفته پیش / خواندن دقیقه

بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام و انتشار

بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام به چه عواملی بستگی دارد؟

چه مواردی در پست گذاری اینستاگرام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است ؟

چه طور به صورت اتوماتیک بهترین ساعات پست گذاشتن در اینستاکرام  را تنظیم کنیم؟

بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام و انتشار

عوامل مهم بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام

فالوور های شما چه زمانی اینستاگرام را چک می کنند؟

یکی از عامل های مهمی که باید به آن دقت کنید این است که فالوورهای شما چه کسانی هستند و در چه زمان هایی اینستاگرامشان را چک می کنند. این مسئله تا حد زیادی به تایم آزاد فالوور ها بستگی دارد. به عنوان مثال اگر فالوور های شما افراد شاغل هستند باید زمان پست گذاشتن در اینستاگرام را طوری تنظیم کنید که هنگام وقت آزاد آنها باشد.

در نتیجه با شناخت فالوور ها می توانید به راحتی بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام را تعیین کتید. معمولا بهترین ساعت برای پست گذاری در پیج اینستاگرام زمانی است که مخاطبین شما آنلاین باشند.

محتوای پیج شما چیست؟

همیشه محتوا تاثیر بسزایی در پیج اینستاگرام و یا حتی دیگر کسب و کار ها داشته است. قطعا کاربری که ساعت ۷ از سر کار می آید،حوصله دیدن فیلم های آموزشی را ندارد و بیشتر به دنبال استراحت کردن و تفریح و سرگرمی می باشد. بنابراین باید به این نکته توجه کنید که فالوور ها در چه ساعتی چه محتوایی را دوست دارند ببیند.

در اینستاگرام، تعامل (لایک، کامنت، کلیک و …) محتوای شما به محض انتشار بسیار مهم است. زیرا اینستاگرام ابتدا آن را به درصد خاصی از فالوورهای فعال شما نشان می دهد و سپس بر اساس تعاملی که ایجاد می کند تصمیم می گیرد چند نفر دیگر آن را ببینند. بنابراین، اگر اولین بار که پست می‌کنید درصد بیشتری از فالوورهای شما با آن ارتباط برقرار کنند، اینستاگرام پست شما را به افراد بیشتری نشان می‌دهد.

اگر پست شما می تواند به سرعت توجه زیادی را به خود جلب کند، به احتمال زیاد در صفحه اکسپلور قرار می گیرد. دریافت لایک بیشتر نیز شانس شما را برای رتبه بندی هشتگ در اینستاگرام افزایش می دهد.

به همین دلیل است که پیدا کردن زمان مناسب برای ارسال پست در اینستاگرام می تواند تفاوت زیادی در عملکرد صفحه شما ایجاد کند. اگر پست خود را زمانی منتشر کنید که افراد بیشتری آنلاین هستند، به احتمال زیاد تعامل بیشتری خواهید داشت.

بهترین زمان انتشار پست اینستاگرام پیج های آموزشی

بهترین ساعت انتشار پست: ساعت ۱۶ تا ۱۸ و ساعت ۱۱ تا ۱۳

بهترین زمان انتشار پست پیج هایی در حوزه آرایشی و بهداشتی

ساعت ۱۳ تا ۱۵ (البته در ساعات ۲۱ تا ۲۲ نیز بازخورد مناسبی داشته است)

بهترین زمان انتشار پست اینستاگرام پیج های آموزش ورزش

۹ صبح

بهترین زمان انتشار پست اینستاگرام پیج های فروشگاهی

۱۲ ظهر


شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع