مطالب آموزشی
3 هفته پیش / خواندن دقیقه

تلگرام پرمیوم چیست؟ |تلگرام پریمیوم کاربران تجاری

شاید تا کنون در مورد تلگرام پرمیوم اطلاعاتی رو خوانده اید و اسم تلگرام پرمیوم به گوشتان خورده باشد . با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد تلگرام پرمیوم برای شما بگوییم.

تلگرام  به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن‌های پیام رسان شناخته می شود که  تقریبا هر ماه مرتبا امکانات و قابلیت های جدید و رایگان به آن اضافه می شوداما این سرویس ممکن است تصمیم بگیرد تلگرام پرمیوم را از طریق قابلیتهای انحصاری، عرضه کند و به کسب درآمد برای خود بپردازد.

تلگرام پرمیوم چیست؟

کانال تلگرامی  تلگرام بتا ( Telegram Beta ) در جدیدترین و به روز ترین نسخه این پیام‌رسان در iOS مجموعه‌ای از ایموجی‌های مخصوص واکنش و استیکرهایی را پیدا کرده که به‌عنوان محتواهای مخصوص «تلگرام پریمیوم» علامت‌گذاری  و مشخص شده شده‌اند. در حالتی که کاربر این ایموجی‌ها و استیکرها را انتخاب کند، از او خواسته می‌شود که سرویس پریمیوم را بخرد و از تلگرام پرمیوم استفاده کند . استیکرهای تلگرام پرمیوم برای کاربران عادی نمایش داده نمی‌شوند، تلگرام در عوض از کاربر می‌خواهد که برای مشاهده این محتوا اشتراک ویژه تهیه کند و در واقع اشتراک تلگرام پرمیوم را بخرد تا بتواند این محتوا ها را مشاهده کند .

هنوز معلوم نیست طرح “تلگرام پریمیوم” چقدر قیمت دارد و آیا شامل تجربه‌های انحصاری بیشتری می شود. همچنین درباره این که چه زمانی این نسخه پولی قابل دسترس خواهد شد، مطرح نشده است. با این حال کاربران نسخه رایگان قادر به مشاهده استیکرهای پولی در چتها نخواهند بود. اما کسانی که مشترک نیستند، پیشنهاد برای ارتقا به طرح پریمیوم را مشاهده خواهند کرد.

توسعه‌دهنده مشهور این پیام رسان ، «الساندرو پالوزی» هم عرضه این قابلیت در تلگرام را تایید کرده است. او در توییتی در این باره نوشته است که : «تلگرام  در حال حاضر مشغول کار روی طرح اشتراکی موسوم به «تلگرام پریمیوم» می باشد .» پالوزی می‌گوید با این اشتراک ویژه می‌توانید به استیکرهای پریمیوم، واکنش‌های بیشتر و غیره دسترسی داشته باشید . با خرید این اشتراک علامتی به کنار نام کاربر اضافه می‌شود که نشان می‌دهد او اشتراک پریمیوم دارد و می تواند از این ویژگی استفاده کند .

تلگرام پرمیوم چیست؟ |تلگرام پریمیوم کاربران تجاری

خریدن اکانت تلگرام پرمیوم

توسعه‌دهنده مشهور، «الساندرو پالوزی» هم توسعه این قابلیت در تلگرام را تایید کرده است. او در توییتی در این باره نوشت: «تلگرام مشغول کار روی طرح اشتراکی موسوم به «تلگرام پریمیوم» است.» پالوزی می‌گوید با این اشتراک ویژه می‌توانید به استیکرهای پریمیوم، واکنش‌های بیشتر و غیره دسترسی داشته باشید. با خرید این اشتراک علامتی به کنار نام کاربر اضافه می‌شود که نشان می‌دهد او اشتراک پریمیوم دارد.

تلگرام پرمیوم چیست؟ |تلگرام پریمیوم کاربران تجاری

تلگرام پریمیوم

تلگرام پریمیوم کاربران تجاری

به جز مواردی که اشاره کردیم ، تلگرام در حال توسعه یک سرویس اشتراک ویژه برای کاربران تجاری است. یکی از ویژگی‌ های خاص این اشتراک امکان استفاده همزمان از یک اکانت روی حداکثر ۱۰ دستگاه خواهد بود. دیگر ویژگی‌ های این سرویس احتمالا مخصوص کاربران تجاری در نظرگرفته شده است.

در حال حاضر این قابلیت و پریمیوم سازی تلگرام در فاز بتا قرار دارد و هیچ اطلاعی هم از زمان عرضه و قیمت این اشتراک در دست نیست.


شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع