مطالب آموزشی
یک سال پیش / خواندن دقیقه

روش های جستجوی ویدیوهای یوتیوب |اموز شگام به گام یوتیوب

در این بخش همانطور که می دانید می خواهیم در مورد جستجو در یوتیوب اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

سایت YouTube Map Explorer

این سایت که در واقع کار یافتن ویدیو با کلیک روی یک موقعیت را انجام می دهد. امکان آن را برای شما فراهم می کند که روی نقشه بزرگ قرارداده شده روی سایت یک مکان را انتخاب کنید و با این روش کل دنیا را بگردید. ویدیو به صورت پاپ آپ نمایش داده میشود و روی نقشه می توانید فیلم را مشاهده کنید ، برای دیدن فیلم های جدید کافیست روی نقظه ای در نقشه کلیک کنید. همچنین برای انتخاب بین آخرین ویدیوها یا فیلم ها قدیمی کافیست سوییچ قرار داده شده در سمت چپ و بالای صفحه را بین دو حالت Classic و Latest جابجا کنید. اگر می خواهید فیلم های مورد علاقه تان را دانلود کنید و روش دانلود را نمی دانید پیشنهاد می کنیم مقاله دانلود از یوتیوب بدون نرم افزار را مطالعه فرمایید.

 

روش های جستجوی ویدیوهای یوتیوب |اموز شگام به گام یوتیوب

 

سایت My 90s TV

در این سایت می توانید فیلم ها و سریال ها دهه 90 میلادی یعنی از سال 1990 تا 1999 را مشاهده کنید. در این سایت یک تلویزیون را به همراه کنترل مشاهده خواهید کرد و با استفاده از کنترل می توانید به جستجو بین کانال ها بپردازید. فیلم ها و سریال ها در دسته بندی کارتون ، نمایش اپرا ، درام ، کمدی ،تبلیغاتی ، ورزشی ، اخبار و ... هستند. اگر فیلم های مورد علاقه تان در یوتیوب پخش نمی شود ، توصیه ما مطالعه مقاله پخش نشدن فیلم در یوتیوب است.

 

روش های جستجوی ویدیوهای یوتیوب |اموز شگام به گام یوتیوب

 

سایت Noutube

 در این سایت هم می توانید برای مشاهده جدیدترین ویدیو مقام اولین نفر را کسب کنید. این سایت به جستجو و جمع آوری ویدیوهایی با 0 عدد بازدید می پردازید و شما در واقع نفر اولی هستید که آن ویدیوها را تماشا می کنید. برای مشاهده فیلم های جدید دیگر هم کافیست روی گزینه Even Newer Video کلیک کنید تا اگر فیلم های جدیدتری وجود دارد نیز برای شما نمایش دهد.

 

روش های جستجوی ویدیوهای یوتیوب |اموز شگام به گام یوتیوب

 

سایت YouTube Roulette

این سایت به معرفی سایت هایی که در آن ویدیوهایی که مورد علاقه شماست و در دسته بندی فیلم های محبوب شما قرار دارد می پردازید. در این سایت می تواند ویدیو ها را بر اساس موسیقی ، ورزشی ، بازی  ، کمدی و ... دسته بندی کنید ، تریلر فیلمی را مشاهده کنید. این سایت قشنگ ترین فیلم ها را در هر دسته بندی برای شما فراهم خواهد کرد. 

روش های جستجوی ویدیوهای یوتیوب |اموز شگام به گام یوتیوب

 

یکی از ترفندهایی که حین جستجو در YouTube می توانید از آن استفاده کنید افزایش سرعت فیلم است ، درباره این افزونه در ادامه صحبت خواهیم کرد.

نمایش سریع ویدیوها با افزونه کروم MINI Fast Forward

طرفداران یوتیوب می دانند که در این سایت امکان جلو کشیدن یا عقب  کشیدن فیلم وجود ندارد لذا با افزودن این افزونه به مرورگر کروم خود می توانید با فشردن دکمه "S" فیلم را با سرعتی 8 برابر بیشتر از سرعت عادی مشاهده کنید . این نکته را در نظر داشته باشید که به دلیل سرعت فیلم قادر به شنیدن صدای آن نخواهید بود. برای استفاده از این افزونه پس از ورود به لینک داده شده روی دکمه Add to chrome کلیک کنید تا به مرورگرتان اضافه شود.

 

روش های جستجوی ویدیوهای یوتیوب |اموز شگام به گام یوتیوب

 

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع