مطالب آموزشی
6 ماه پیش / خواندن دقیقه

فیلم آموزش کارت به کارت در همراه بانک تجارت + روش های اعلام موجودی

یک روش سریع و آسان برای کارت به کارت بانک تجارت، استفاده از اپلیکیشن همراه بانک تجارت است. همراه بانک تجارت را می‌توانید از لینک‌های زیر دانلود کنید:

در ویدئوی زیر میتوانید آموزش نحوه کارت به کارت از طریق همراه بانک تجارت را مشاهده کنید:

نکات مهم در انجام کارت به کارت بانک تجارت:

 • سقف انتقال کارت به کارت بانک تجارت در همراه کارت، روزانه 10 میلیون تومان است که توسط این بانک تعیین شده است.
 • از مبدا کارت هدیه بانک تجارت نمی‌توانید کارت به کارت کنید و این کارت تنها برای خرید حضوری و آنلاین (مثل خرید شارژ و بسته اینترنت) قابل استفاده است.
 • کارت به کارت بانک تجارت با رمز دوم انجام می‌شود. شما می‌توانید رمز دوم کارت خود را از طریق خودپردازهای بانک تجارت در سطح شهر دریافت کنید.
 • برای امنیت بیشتر، بهتر است که رمز کارت بانکی را در فواصل زمانی کوتاه تغییر دهید. اطلاعات امنیتی کارت خود را هرگز در اختیار سایرین قرار ندهید.
 • به جز بانک تجارت، از مبدا دیگر بانک‌های عضو شتاب هم می‌توانید اقدام به کارت به کارت اینترنتی کنید.

دیگر روش‌های انتقال وجه بانک تجارت

استفاده از اپلیکیشن های پرداخت ( آپ - 780 - همراه کارت و ... )

 حداکثر مبلغ کارت به کارت با اپلیکیشن‌های پرداختی برای بانک تجارت یک میلیون در 24ساعت است


سامانه بانکداری و پرداخت اینترنتی بانک تجارت

انتقال وجه اینترنتی بانک تجارت تا سقف سه میلیون تومان در روز از طریق سامانه بانکداری اینترنتی بانک تجارت انجام می‌شود.

کارت به کارت بانک تجارت از طریق خودپرداز

با استفاده از دستگاه‌های خودپرداز مربوط به همه بانک‌های عضو شتاب، می‌توانید کارت به کارت بانک تجارت انجام دهید. کارت به کارت در این روش با استفاده از رمز اول کارت بانکی انجام می‌شود و سقف انتقال وجه آن سه میلیون تومان در هر شبانه روز است.اعلام موجودی بانک تجارت با چند روش 

تلفن بانک تجارت

یکی از مهم ترین و اصلی ترین خدمات بانک تجارت، تلفن بانک تجارت است که تمام مشتریان می توانند از این خدمات به سادگی استفاده کنند. برای استفاده از این قابلیت شما باید به نزدیک ترین شعب بانک تجارت مراجعه کنید و درخواست ثبت نام تلفن بانک بانک تجارت نمائید. شماره تلفن بانک تجارت 81277 - 021 می باشد که از مهم ترین خدمات تلفن بانک عبارتند از؛

 1. دریافت صورتحساب
 2. اعلام موجودی بانک تجارت
 3. گردش حساب
 4. اطلاع از شماره شب حساب
 5. دریافت شماره کارت متصل
 6. سرویس های بانک تجارت
 7. تغییر رمز عبور

اینترنت بانک تجارت

بانک تجارت نیز همانند سایر بانک های موجود در کشور، دارای اینترنت بانک پیشرفته و در عین حال کاربردی می باشد که مشتریان حقیقی و حقوقی می توانند در آن ثبت نام کنند و کارهای روزمره خود را از این طریق انجام دهند که برای ثبت نام در این سامانه اینترنتی باید در اولین اقدام به نزدیک ترین شعب بانک تجارت مراجعه کنید و سپس درخواست فعال سازی دهید.

فیلم آموزش کارت به کارت در همراه بانک تجارت + روش های اعلام موجودی

از این رو شما با استفاده از اینترنت بانک تجارت می توانید اقدام به اعلام موجودی بانک تجارت کنید و برای ورود به اینترنت بانک تجارت می بایست بر روی این لینک کلیک کنید و سپس شناسه و رمز ورود را وارد نمائید.


همراه بانک تجارت

فیلم آموزش کارت به کارت در همراه بانک تجارت + روش های اعلام موجودی

همراه بانک تجارت بی شک یکی از بهترین همراه بانک هایی است که می توان از آن استفاده کرد چرا که دارای طراحی زیبا و در عین حال ساده ای است که نیاز هر کاربری را می تواند به سادگی برطرف کند. از این رو اگر شما از مشتریان بانک تجارت هستید، حتما اقدام به فعال سازی همراه بانک تجارت کنید تا بتوانید به سادگی اقدام به انجام کارهای روزمره خود کنید. برای آشنایی و دانلود همراه بانک تجارت بر روی این لینک از لرنینگ کلیک کنید.


کد ussd بانک تجارت

بانک تجارت متاسفانه همانند سایر بانک ها از کد ussd بهرمند نیست و مشتریان می بایست از روش های بالا برای انجام کارهای روزمره خود استفاده کنند. همچنین برای اطلاع از کد ussd سایر بانک ها بر روی این لینک از لرنینگ کلیک کنید.


مطالب مشابه :

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع