مطالب آموزشی
6 ماه پیش / خواندن دقیقه

چگونه اسنپ چت را نصب کنیم؟+آموزش تصویری

آیا می دانید باید چگونه اسنپ چت را نصب کنیم؟ در این مقاله آموزش اسنپ چت، اموزش نصب اسنپ چت، مراحل نصب اسنپ چت و راه اندازی اسنپ چت را در اختیارتان قرار خواهیم داد. اسنپ چت رو چطوری فعال کنیم؟ اسنپ چت را چگونه راه اندازی کنیم؟ روش نصب اسنپ چت چگونه است؟

اسنپ چت را چگونه نصب کنیم ؟ چگونه برنامه اسنپ چت را فعال کنیم ؟ همان‌طور که می‌دانید، اسنپ چت (Snapchat) یکی از پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی محبوب در سراسر دنیا بوده که طرفداران بسیاری از جمله نوجوانان و جوانان را مجذوب خود کرده است. در وهله اول، این برنامه نیز مانند واتساپ، اینستاگرام یا سایر شبکه‌های اجتماعی، صرفاً یک پیام‌رسان جذاب بوده که به منظور گسترش ارتباطات افراد ساخته شده است.

با این حال علت محبوبیت آن، داشتن فیلترهای متنوع و افکت‌های عکاسی و ویدیویی فراوانی است که جذابیت زیادی را برای کاربران ایجاد می‌کند. در این مطلب با اموزش نصب اسنپ چت و آموزش اسنپ چت همراه شما هستیم تا بتوانید از این پیام‌رسان جذاب نیز استفاده کنید. 

چگونه اسنپ چت را نصب کنیم؟

برنامه اسنپ چت را چگونه نصب کنیم؟ قبل از هر چیز باید بدانید که طریقه نصب اسنپ چت به هیچ وجه کار دشواری نیست و به‌راحتی می‌توانید آن را انجام دهید. با این حال نیاز دارید تا چند نکته مهم و کلیدی را در ابتدای کار بدانید تا بتوانید مسیر را به درستی پیش ببرید. مراحل وارد شدن به اسنپ چت را مرور میکنیم. برای راه اندازی اسنپ چت، اول از همه باید آن را از یکی از لینک‌های زیر با توجه به سیستم عامل گوشی خود (اندروید یا iOS) دانلود کنید:


چطور باید برنامه اسنپ چت را فعال کنیم و مراحل نصب اسنپ چت

مرحله اول: مراحل اسنپ چت به این صورت است که ابتدا برنامه اسنپ چت (Snapchat) را متناسب با سیستم عامل تلفن همراه خود دانلود و نصب کنید.

چگونه اسنپ چت را نصب کنیم؟+آموزش تصویری

مرحله دوم: در طرز نصب اسنپ چت برای ایجاد حساب کاربری نیاز دارید تا فیلترشکن خود را روشن کنید.

چگونه اسنپ چت را نصب کنیم؟+آموزش تصویری

 

اسنپ‌ چت علاوه بر این که به شما امکان می‌دهد تا با دوستان خود ارتباط برقرار کنید و آن‌ها را دنبال کنید، ویژگی‌ها و موضوعات جالبی را دربرمی‌گیرد. 

 

چگونه اسنپ چت را فعال کنیم؟

اسنپ چت را چگونه فعال کنیم؟ اکنون که می‌دانیم چگونه اسنپ چت را نصب کنیم، باید به سراغ راه اندازی اسنپ چت، فعال کردن اسنپ چت و آموزش اسنپ چت برویم:

مرحله اول: پس از نصب برنامه می‌توانید به‌راحتی وارد آن شوید و به سراغ گزینه ثبت نام (Sign Up) بروید. 

چگونه اسنپ چت را نصب کنیم؟+آموزش تصویری

مرحله دوم: سپس گزینه (Continue) را انتخاب کنید و دسترسی‌هایی را که از شما خواسته می‌شود، با زدن گزینه (Allow) فعال کنید.

چگونه اسنپ چت را نصب کنیم؟+آموزش تصویری

مرحله سوم: در این بخش از آموزش راه اندازی اسنپ چت باید نام خود را در قسمت FIRST NAME و نام خانوادگی خود را در قسمت LAST NAME بنویسید. سپس گزینه (Continue) را انتخاب کنید.

چگونه اسنپ چت را نصب کنیم؟+آموزش تصویری

مرحله چهارم: نحوه وارد شدن به اسنپ چت چگونه است ؟ بعد از این که مراحل اولیه ثبت نام در اسنپ چت را با وارد کردن نام و نام خانوادگی خود پشت سر گذاشتید، برنامه از شما می‌خواهد تا اطلاعات کاملی از خودتان را وارد کنید تا ثبت نام شما نهایی شود. در ابتدا اسنپ چت تاریخ دقیق تولد شما را درخواست می‌کند که بر اساس عدد وارد شده، محدودیت‌هایی روی حساب کاربری شما اعمال خواهد شد.

باید بدانید که از نظر این برنامه، کاربران به دو دسته نوجوانان زیر 13 سال و افراد بالای 13 سال تقسیم می‌شوند. علت این تقسیم‌بندی نیز محدود کردن برخی از محتواهای خاص برای افرادی است که هنوز به سن کافی نرسیده‌اند. شما می‌توانید با استفاده از تقویمی که در پایین صفحه برای شما در نظر گرفته شده است، تاریخ دقیق تولد خود را وارد کنید و سپس با زدن گزینه (Continue) به مرحله بعدی بروید.

چگونه اسنپ چت را نصب کنیم؟+آموزش تصویری

مرحله پنجم: در این مرحله باید نام کاربری خود را انتخاب کنید. البته توجه کنید که این نام کاربری (Username) بعد از گذشتن از این مرحله غیرقابل تغییر است. از سوی دیگر نام کاربری که وارد می‌کنید باید منحصربه‌فرد باشد در نتیجه اگر نام کاربری انتخابی شما تکراری است، هشدار داده خواهد شد و باید آن را تغییر دهید. پس از اتمام کار نیز باید روی گزینه (Continue) کلیک کنید و وارد مرحله دیگری از ثبت نام خود شوید.


چگونه اسنپ چت را نصب کنیم؟+آموزش تصویری

مرحله ششم: با رسیدن به این مرحله از ثبت نام خود نیاز دارید یک گذرواژه یا رمز عبور مناسب برای حساب کاربری‌تان تعیین کنید. این رمز عبور باید از حداقل 8 کاراکتر تشکیل شده باشد. بهتر است برای بالا بردن امنیت حساب کاربری خود به صورت ترکیبی از حرف و عدد برای گذرواژه‌تان استفاده کنید. بعد از این که رمز عبور ایمن خود را مشخص کردید، کافی است روی گزینه (Continue) کلیک کنید تا به مرحله بعدی منتقل شوید.

چگونه اسنپ چت را نصب کنیم؟+آموزش تصویری

مرحله هفتم: بعد از تعیین رمز عبور باید یک شماره تلفن معتبر نیز برای حساب کاربری اسنپ چت خود مشخص کنید. البته ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که از یک آدرس ایمیل معتبر به جای شماره تلفن استفاده کنید. روش برگرداندن اکانت حذف شده اینستاگرام را فرا بگیرید.

چگونه اسنپ چت را نصب کنیم؟+آموزش تصویری

اگر قصد دارید با شماره تلفن وارد حساب کاربری خود شوید، فقط باید در قسمت Mobile NUMBER شماره را وارد کنید. بعد از آن با زدن گزینه (Continue) باید کمی منتظر بمانید تا کد تأیید توسط اسنپ چت برای شما ارسال شود. بعد از دریافت کد تأیید، آن را در حساب برنامه وارد کنید.

چگونه اسنپ چت را نصب کنیم؟+آموزش تصویری

برای ورود با ایمیل نیز باید روی گزینه (Sign up with email instead) بزنید تا کادر مربوطه به حالت ایمیل (EMAIL) تغییر کند و پس از آن آدرس ایمیل خود را در آن وارد کنید. در نهایت هم باید برای تأیید هویت خود، گزینه (Continue) را انتخاب کنید.

چگونه اسنپ چت را نصب کنیم؟+آموزش تصویری

مرحله هشتم: تا به این جای کار شما موفق شده‌اید تا هویت خود را به برنامه بشناسانید و حساب کاربری خود را ایجاد کنید. پس از این اسنپ چت به شما پیشنهاد می‌دهد تا برای ارتباط بیشتر، از لیست مخاطبان تلفن همراه‌تان افرادی را به لیست دوستان اسنپ‌چت خود اضافه کنید. اگر می‌خواهید از این لیست کسی را به عنوان دوست در اسنپ چت خود داشته باشید، گزینه (Continue) را بزنید تا بتوانید آن‌ها را انتخاب کنید. در غیر این صورت باید با انتخاب (Skip) در بالای صفحه به مرحله پایانی بروید.

چگونه اسنپ چت را نصب کنیم؟+آموزش تصویری

مرحله نهم (آخر): خبر خوب این است که شما موفق شده‌اید برنامه اسنپ چت را به‌طور کامل نصب کنید و حساب کاربری‌تان را ایجاد کنید. در این صفحه نهایی باید با انتخاب گزینه (TURN ON)، به برنامه اجازه دهید تا به حافظه تلفن همراه شما دسترسی داشته باشد. اسنپ چت با این دسترسی قصد دارد محتواهای به اشتراک گذاشته شده در برنامه را به صورت مستقیم در حافظه‌ی داخلی گوشی شما ذخیره کند.

چگونه اسنپ چت را نصب کنیم؟+آموزش تصویری

آموزش اسنپ چت و کاربری های متنوع آن

برنامه اسنپ چت به دلیل کاربری‌های متنوعی که به صورت امکانات درون برنامه‌ای دارد، بسیار محبوب شده است. شما با استفاده از این برنامه می‌توانید علاوه بر ارسال انواع محتوا به مخاطبان و دوستان خود، استوری بگذارید و از فیلترهای متنوع آن برای تغییر عکس‌ها و فیلم‌هایتان استفاده کنید.


چگونه اسنپ چت را نصب کنیم؟+آموزش تصویری

به یاد داشته باشید که نصب این برنامه ممکن است کمی زمانبر باشد اما نباید در میانه‌ی راه از ادامه‌ی آن منصرف شوید؛ کافی است کمی صبور باشید تا همه چیز به بهترین شکل پیش برود. همچنین برای افزایش سرعت گوشی خود بهتر است قبل از شروع، تمام برنامه‌های باز را روی تلفن همراه خود ببندید.

مزایا و معایب اسنپ چت

همانطور که می‌دانید میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان از اسنپ چت استفاده می‌کنند و از امکانات آن بهره‌مند می‌شوند. اما این شبکه نیز مانند هر چیز دیگری مزایا و معایب خاص خود را و مانند دیگر شبکه‌‌های اجتماعی، معایب آن بسیار بیشتر از مزایای آن است. در ادامه به برخی از مزایا و معایب اسنپ چت می‌پردازیم و شما نیز می‌توانید نظرات خود را در مورد مزایا و معایب این شبکه با ما به اشتراک بگذارید.

مزایا:

  • دارای فیلترهای متنوع برای سرگرمی
  • بهترین شبکه برای فروش و تبلیغات
  • قابلیت‌ها و امکانات گسترده در راستای تولید محتوای ویدیویی

معایب:

  • هدر رفتن زمان زیاد برای تماشای ویدیوهای غیر کاربردی
  • دارای مخاطبان محدود و خاص
  • فاقد قابلیت تجزیه و تحلیل برای افزایش کارای یا مدیریت تبلیغات
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع