مطالب آموزشی
2 ماه پیش / خواندن دقیقه

آموزش تصویری نحوه “خروج از واتساپ” به زبان ساده

اگر بنابر هر دلیلی تصمیم به خروج از واتساپ بدون حذف حساب دارید، در ادامه این آموزش تصویری نحوه “خروج از واتساپ” دسکتاپ و گوشی آشنا خواهید شد.

آموزش خروج از واتساپ دسکتاپ و گوشی

برنامه شبکه اجتماعی واتساپ، همانند سایر برنامه هایی که در این زمینه حضور دارند و این روزها ما از آنها استفاده می کنیم، دارای قابلیت های متنوعی است که شما می توانید خیلی ساده از آنها در طول روز برای انجام کارهای روزمره استفاده کنید. با این حال اگر شما از کاربران واتساپ هستید و بنابر دلایلی تصمیم دارید تا از حساب واتساپ بدون آنکه اقدام به دیلیت اکانت کنید خارج شوید، لازم به ذکر است که این امکان پذیر است و شما خیلی ساده قادر به انجام این فرایند هستید.

خروج از واتساپ

نحوه خروج از واتساپ گوشی

بطور کلی نحوه خروج از واتساپ در گوشی و نسخه دسکتاپ تفاوت زیادی ندارد و اما برای آنکه شما سریعتر بتوانید این فرایند را انجام دهید، ما تصمیم به تفکیک این دو آموزش گرفتیم که در این بخش با نحوه خروج از واتساپ در در نسخه برنامه موبایلی واتساپ آشنا خواهید شد؛

قدم اول؛ وارد واتساپ شوید و سپس گزینه 3 نقطه عمودی بالای صفحه را انتخاب کنید. اینک گزینه Settings را انتخاب نمائید.

در قدم دوم وارد Chats شوید و سپس از تمام چت ها و داده های واتساپ خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. کمی صبر کنید تا این فرایند انجام شود.

 آموزش تصویری نحوه “خروج از واتساپ” به زبان ساده

قدم سوم؛ از برنامه واتساپ خارج شوید و سپس از منو گوشی، برنامه واتساپ را حذف کنید. اینک شما بدون هر مشکلی از حساب کاربری واتساپ خارج شده اید.

 آموزش تصویری نحوه “خروج از واتساپ” به زبان ساده

توجه مهم : اگر با گوشی به نسخه دسکتاپ واتساپ متصل شده اید، توصیه می شود که حتما بعد از اتمام کارتان، وارد برنامه واتساپ شوید و سپس با انتخاب گزینه 3 نقطه عمودی، گزینه Whatsapp web را انتخاب کنید. اینک گزینه Log out from all devices را انتخاب کنید تا تنها حساب واتساپ شما در گوشی ثبت شده باشد.

 آموزش تصویری نحوه “خروج از واتساپ” به زبان ساده

آموزش خروج از واتساپ دسکتاپ

 آموزش تصویری نحوه “خروج از واتساپ” به زبان ساده

ابتدا وارد برنامه واستاپ دسکتاپ شوید که از قبل باید اینترنت گوشی را روشن کرده باشید تا حساب واتساپ شما در نسخه کامپیوتری این برنامه اجرا شود. اینک از بالای صفحه بر روی 3 نقطه افقی کلیک کنید. اینک بر روی گزینه Log out کلیک کنید تا حساب واتساپ شما در کسری از زمان خارج شود که در تصویر بالا مشخص شده است.

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع