مطالب آموزشی
6 ماه پیش / خواندن دقیقه

شبا بانک سپه | دریافت شماره “شبا بانک سپه” بصورت اینترنتی

اگر شما از مشتریان بانک سپه هستید و تصمیم به دریافت شبا بانک سپه دارید، در این  آموزش از لرنینگ با نحوه دریافت شماره “شبا بانک سپه” آشنا خواهید شد.

 شبا بانک سپه | دریافت شماره “شبا بانک سپه” بصورت اینترنتیآموزش دریافت شماره شبا بانک سپه

یکی از مهم ترین قابلیت هایی که شما می توانید از طریق شماره شبا استفاده کنید، انتقال و دریافت وجه از طریق ساتنا و پایا می باشد که این تنها یکی از قابلیت های شماره شبا می باشد. از این رو شماره شبا هر شخص و هر حساب بانکی متفاوت می باشد و هر شماره شبا نشان دهنده اطلاعات بانکی یک شخص می باشد. با این وجود تنها مرجع اصلی که بیشتر برای دریافت شماره شبا توصیه می شود، سایت اصلی یا همان سامانه بانکی است که معتبرترین روش ممکن است.

شبا بانک سپه

با این وجود لازم به ذکر است که برای دریافت شماره شبا تنها چیزی که شما نیاز دارید، شماره حساب می باشد و این در حالی است که برخی از وب سایت ها و برنامه هایی که در این زمینه هستند، اطلاعات هویتی و یا حتی رمز پویا شما را نیز ممکن است دریافت کنند که هیچ نیازی نیست و شاید فیشینگ رخ دهد. از این رو اگر شما از مشتریان بانک ملی هستید و تصمیم به دریافت شماره شبا دارید، در ادامه این آموزش از لرنینگ شما را با چگونگی دریافت شماره شبا بانک ملی آشنا خواهیم کرد. همراه ما باشید.

در قدم اول شما باید وارد سایت مرجع یعنی سامانه شماره شبا بانک سپه شوید که در قسمت ذیل لینک صفحه مربوطه را درج نموده ایم.


قدم دوم؛ در صفحه باز شده شما باید شماره حساب بانک سپه خود را در کادر اول وارد کنید و سپس باید کد امنیتی را در کادر دوم وارد نمائید. بعد از پر کردن دو کادر بالا بر روی کادر خاکستری «جستجو» کلیک کنید.

  شبا بانک سپه | دریافت شماره “شبا بانک سپه” بصورت اینترنتی

قدم سوم؛ اینک شماره شبا بانکی شما در بانک سپه، در صورت وارد کردن صحیح شماره حساب و همچنین کد امنیتی در کسری از زمان نشان داده خواهد شد که برای کپی کردن آن در گوشی، باید انگشت خود را بر روی شماره شبا نگه دارید و سپس در قسمت یادداشت های خود ثبت و ذخیره کنید تا مجددا اقدام به دریافت شماره شبا ننمائید.


مطالب مشابه :

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع