تفریح و سرگرمی
یک سال پیش / خواندن دقیقه

طالع بینی: ماه تولد شما چه رازهایی را در مورد شیوه مدیریتتان بر ملا می کند؟


طالع بینی: ماه تولد شما چه رازهایی را در مورد شیوه مدیریتتان بر ملا می کند؟

مدیران گوناگونی در عرصه های مختلف مشغول فعالیت هستند؛ از مدیران خسیس گرفته تا کسانی که با کارمندان خود دوست هستند یا افرادی که همیشه فاصله بزرگی میان خود و زیردستانشان ایجاد می کنند.

جالب است بدانید که با آگاهی از ماه تولد مدیران خود می توانید تا حد زیادی از ویژگی های رفتاری و روحیات آن ها آگاه شوید. اینکه چه خصوصیت های خوب و چه خصلت های بدی دارند و کجا باید گوش به زنگ باشید و چه موقع با احتیاط با آن ها رفتار کنید.

حتما می دانید که ماه تولد افراد روی شخصیت شان تاثیر گذار است و رازهایی را در مورد آن ها فاش می سازد.

به همین منظور اگر دوست دارید بدانید به عنوان یک مدیر، چه رفتاری با کارمندان خود خواهید داشت، پیشنهاد می کنیم مطلب زیر را مطالعه کنید.

فروردین: آن ها در محل کار پیشگام و آغازگر هستند

هاگ هنفر در ۹ آوریل متولد شده است.

متولدین ماه فروردین همیشه بهترین ها را به خوبی تشخیص می دهند. آن ها کار زیادی بر عهده شما می گذارند و اشتباه هایتان را گوشزد می نمایند. با اینکه نقش مشاور و کمک کننده را به خوبی ایفا می کنند، اما سعی کنید از انجام هر نوع اشتباهی پرهیز کنید. همچنین در کارهای گروهی هم همیشه به یاد داشته باشید که او رئیس است.

اردیبهشت: آن ها ریاست طلب بوده و مدیرانه رفتار می کنند

مارک زاکربرگ، بنیانگذار فیس بوک، متولد ۱۴ می است.

متولدین اردیبهشت به نظم و انجام امور در وقت صحیح و با دقت فراوان توجه زیادی دارند. این افراد احتمالا استانداردهای بالایی دارند. در ضمن، خودشان نیز سخت کوش بوده و اگر همانند خودش رفتار کنید، بدون شک مورد توجه و پاداش از طرف او قرار خواهید گرفت.

خرداد: افکار متغیری دارند

ماریسا میر، مدیرعامل اجرایی یاهو، متولد ۳۰ می است.

مدیران متولد ماه خرداد، می توانند موجب گیج شدن کارمندان خود بشوند زیرا آن ها دائم در حال تغییر دادن عقاید خود هستند. آن ها عادت دارند چند کار را به طور همزمان پیش ببرند. بنابراین، اگر مدیر شما متولد خرداد است خودتان را برای انجام چند کار به طور همزمان آماده کرده و سعی کنید همیشه روی پای خودتان بایستید. این افراد قادرند به سرعت از کاری به کار دیگر سوئیچ کرده و آن ها را به انجام برسانند، اما به ندرت اشتباهات خود را می پذیرند.

تیر: این افراد به کارمندان وفادار نیاز دارند

ریچارد برنسون در ۱۸ جولای متولد شده است.

متولدین تیرماه می توانند بهترین مدیر به شمار بیایند، البته تا زمانی که شما به آن ها کاملا وفادار و صادق باشید زیرا این افراد بسیار خانواده محور هستند. آن ها دوست دارند که شما محل کار را مثل خانه خود فرض کنید. البته باید به این نکته هم توجه داشته باشید که اگر زیادی مستقل رفتار کنید، احتمالا با خشم مدیر مواجه خواهید شد زیرا از زیاده روی و خودسر بودن خوششان نمی آید.

مزیت وفادار بودن برای چنین مدیرانی این است که امنیت شغلی دارید اما در عوض این بدی را دارد که پیشرفت چندانی در کارهای خود نخواهید داشت.

مرداد: مدیران شادی هستند

جیمز کامرون متولد ۱۹ آگوست است.

متولدین ماه مرداد انسان های بسیار شادی هستند. آن ها این اجازه را به شما می دهند تا در وسط ساعت کاری با او بیرون رفته و مثلا قهوه بنوشید. همچنین، انسان های سخت کوشی به شمار می روند و متعاقبا بسیار سخت گیرانه هم رفتار می کنند. متولدین مرداد سعی می کنند تا همه چیز را تحت فرمان داشته باشند و به توجه، تحسین شدن و مورد اعتماد بودن نیاز دارند. ممکن است یک نفر به آن ها بگوید که ایده هایشان بسیار عالی است و او در مقابل واکنش خوبی نشان ندهد.

شهریور: ایده آل گرا هستند

وارن بافن متولد ۳۰ آگوست است.

مدیران متولد شهریور بسیار از خود گذشته و متعهد هستند، اما ممکن است هرگز از دیگران کمک نگیرند و بگویند که خودم همه کارها را به انجام می رسانم. دلیلش این است که بسیار ایده آل گرا هستند و استانداردهای بالایی برای خود تعریف کرده اند و می خواهند همه امور در بهترین حالت به انجام برسد. روش های کاری نیز برای این مدیران بسیار حائز اهمیت است به طوری که از شما می خواهند همیشه با آن ها در تماس باشید و گزارش کارهایتان را برایشان ارسال کنید.

اگر خیلی به توضیح جزئیات علاقه ای ندارید و می خواهید مستقل عمل کنید، باید بدانید که با یک مدیر شهریوری نمی توانید همکاری موفقی را داشتهباشید.

مهر: بسیار اجتماعی هستند

راسل سیمونز در ۴ اکتبر متولد شده است.

مدیران متولد ماه مهر روز تولدتان به شما کادو خواهند داد و ممکن است درباره خانواده تان از شما سوال بپرسند. آن ها بسیار مهربان و دست و دل باز هستند اما گاهی هم پیش می آید که تغییر عقیده دهند و بیش از حد در همه جا حضور داشته باشند. این مدیران شاید کار زیادی از شما بخواهند اما بدون شک در زمانی مناسب، این اضافه کاری ها را برایتان جبران خواهند کرد.

آبان: این افراد می توانند تهدیدآمیز به شمار بروند

آنا وینتور در روز ۳ نوامبر متولد شده است.

وفاداری و صداقت، لازمه کار کردن با یک مدیر آبان ماهی است. آن ها به راحتی به کسی اعتماد نمی کنند. آن ها یک چرخه داخلی دارند که اگر داخل آن دایره نباشید، خودتان متوجه آن خواهید شد. این افراد در همکاری با یک نفر دیگر بسیار موفق تر هستند تا مدیریت چندین نفر. مدیریت کردن دیگران اعصابشان را به هم می ریزد زیرا همه جزئیات و کوچک ترین رفتارهایی از چشمشان دور نمی ماند.

آذر: آنها همیشه به دنبال کار روی مسایل جدید هستند

والت دیزنی در ۵ دسامبر به دنیا آمده است.

برای متولدین آذر همیشه موضوعی جدید، ایده های نوین و پروژه ای تازه وجود دارد یا دوست دارند به مکانی دیگر نقل مکان کنند. از افرادی که ایده های بزرگی در سر می پرورانند حمایت می کنند. همچنین، خودشان بسیار بداهه پرداز و خودانگیخته هستند و از اینکه دیگران را تحت مدیریت بگیرند، چندان خوششان نمی آید. ترجیح می دهند کارمندان مستقل بوده و به وظایف خود واقف باشند.

دی: عالی ترین مدیران به شمار می روند

جف بزوس متولد ۱۲ ژانویه است.

دی ماهی ها در زمینه های مختلفی سرآمد هستند، آن ها پدران خوب و همچنین مادران خوبی هستند و از زیردستان خود به خوبی محافظت می کنند. ذهن بیزنسی آن ها به گونه ای است که می توانید مسایل زیادی از این افراد بیاموزید. مدیران متولد ماه دی، مشاوران بسیار خوبی نیز به شمار می روند اما به شدت معتاد کار هستند و به همین خاطر، انتظار دارند شما هم همین طور باشید.

بهمن: این مدیران به همکاری نیاز دارند

اوپرا وینفری متولد ۲۹ ژانویه است.

مدیران متولد ماه بهمن بسیار شاد، دمدمی و انتخاب گر هستند. این افراد به کارهای گروهی علاقه بیشتری داشته و به همین خاطر، تعامل دو جانبه با این افراد بسیار راحت است. همچنین به برگزاری جلسه های کاری و ماموریت های بیرون شرکتی علاقه زیادی دارند.

اسفند: سودرسان هستند

استیو جابز متولد ۲۴ فوریه است

اگر به دنبال مدیری هستید که بتوانید از وی منفعت کسب کنید، متولدین اسفند بهترین گزینه به شمار می روند. آن ها از اینکه رئیس یا مسوول باشند خوششان نمی آید و بنابراین بسیار دوستانه با کارمندان خود رفتار خواهند کرد. البته برخی از آن ها هم ممکن است بسیار سخت گیر باشند. این افراد عموما حالت دفاعی دارند و ممکن است مسایل گوناگونی موجب ناراحتی آن ها بشود. به صورت کلی، بسیار هیجانی و مضطرب به شمار می روند.

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع