RATA
5 ماه پیش / خواندن دقیقه

نکات کلیدی در انتخاب و خرید دوربین مداربسته

انتخاب دوربین مداربسته و خرید آن از جمله چالش های مردم است. شما ممکن است در زمان خرید دوربین مداربسته با این شکل مواجه شوید که چه مدلی را انتخاب کنید زیرا این دوربین های مداربسته تنوع بسیار زیادی دارند. در این مقاله قصد دارید نکاتی را شرح دهیم تا به وسیله آن بهترین دوربین را خریداری کنید.

چه برندی در انتخاب دوربین مداربسته مناسب است؟

اگر از دوربین مداربسته هیچ اطلاعاتی ندارید ممکن است در زمان خرید دوربین مداربسته دچار شکل و سردرگمی شوید زیرا برند های مختلفی در بازار وجود دارد و بهتر است بدانید که برند های معتبر در بازار خرید و فروش دوربین مداربسته در ایران وجود دارد که شامل هایک ویژن، هایلوک، داهوا، سونی، یونی ویو و سامسونگ است که هر کدام از آن ها ویژگی های مخصوص به خود را دارند.

نکته ای که در مورد برند دوربین های مداربسته مهم است که آن ها را بدانید این است که قیمت و کیفیت هر کدام از دیگری متفاوت است و با یکدیگر تناسب هایی دارند.

نکات کلیدی در انتخاب و خرید دوربین مداربسته

تاثیر قیمت در خرید دوربین مداربسته

بهتر است بدانید که قیمت ها تاثیر مستقیمی در خرید دوربین های مداربسته دارد و بهتر است دوربین را انتخاب و خریداری کنید که متناسب با نیاز شما باشد و قیمت مناسب تری داشته باشد و تغییر قیمت ها ممکن است با توجه به نوع برند و قابلیت های کم و زیاد دوربین های مداربسته باشد.

تعداد مورد نیاز دوربین ها

شما پیش از خرید دوربین مداربسته بهتر است که هدف خرید و همچنی محا و مکان نصب دوربین مداربسته را مشخص کنید و نکته ای که وجود دارد این است که دوربین های مداربسته ای که آی پی و در بتر شبکه هستند از دوربین های آنالوگ قیمت و هزینه بیشتری را نیاز دارند ولی نکته ای که وجود دارد این است که اگر تعداد دوربین ها بیشتر باشد، قیمت خرید دوربین های مداربسته بسیار قرون به صرفه می شود و هزینه های شما را کاهش می دهد.

کیفیت تصاویر ضبط شده

پیش از خرید دوربین مداربسته باید کیفیت را در نظر بگیرید، زیرا افرادی که هدفشان از خرید انواع دوربین های مداربسته نظارت کلی بر افراد است باید بدانند که دوربین انتخابی آن ها باید کیفیت و رزولوشن بالایی را داشته باشد و همچنین قابلیت خواندن پلاک خودرو ها را نیز داشته باشد اما اگر هدفتان از خرید این است که کارمندان خود را نظارت کنید باید بدانید که کیفیت و رزولوشن بالا مورد نیاز نیست.

قابلیت دوربین مداربسته در نور زیاد و کم

نور مکان مورد نظر شما اهمیت بسیار بالایی در انتخاب و خرید انواع دوربین های مداربسته دارد. اگر محیط و مکان مورد نظر شما نور کمی دارد بهتر است بدانید که دوربینی را باید انتخاب و خریداری کنید که پایین ترین لوکس را داشته باشد و این به این معنی است که دوربینی است که تصاویر را در بالاترین کیفیت در محیط هایی که نور کمی دارند ثبت می کند.

مدل های مختلف دوربین مداربسته

همان طور که می دانید دوربین های مداربسته انواع مختلفی دارند که برای کاربرد های مختلفی می توانید از آن ها استفاده کنید. دوربین های بولت بالاترین مقاومت را در برابر گرد و غبار، رطوبت و ... دارد و مناسب برای مکان ها غیر مسقف و خارجی است.

دوربین هایی که از نوع دام هستند مناسب برای محیط های داخلی بوده و زاویه دیدی که به شما ارائه می دهد، 90 درجه است و مکان نصب آن ها در گوشه های دیوار است. دوربین های اسپید دام در جهت های مختلفی قابلیت چرخش دارد و شما می توانید در تمام زاویه ها تصاویر دریافتی را زوم کنید و تماشا کنید.

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع