9 ماه پیش / خواندن دقیقه

سریال راچد – Ratched

سریال راچد – Ratched

 

سریال راچد – Ratched 

  • ژانر: مهیج، روانشناختی
  • وضعیت: اتمام فصل 1 - در انتظار فصل 2
  • بازیگران: فین ویتراک، شارون استون، سینتیا نیکسون و جودی دیویس
  • شبکه تلویزیونی: نت‌فلیکس
  • امتیاز: 7.3 از 10

 

سریال راچد (Ratched) یک سریال مهیج و رانشناختی است که فصل نخست آن در سال 2020 توسط سرویس استریم نت‌فلیکس عرضه شد. بعد از موفقیت سریال راچد در جلب نظر مخاطبان، سازندگان سریعا این سریال را برای فصل دوم تمدید کردند. 

سریال راچد با نقدهای مختلف منتقدان مواجه شد و نمرات پایینی را از سوی آن‌ها دریافت کرد. منتقدان با وجود تمجید از عملکرد گروه بازیگری و کارگردانی، اعتقاد داشتند داستان این سریال دارای نقص بوده و سازندگان به‌خوبی روی شخصیت‌پردازی‌های این سریال کار نکرده‌اند. 

سریال راچد با وجود دریافت نقدهای مختلف، در جلب نظر مخاطبان موفق عمل کرد و توانست توجه طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کرد. ازجمله مهم‌ترین بازیگرانی که در این سریال به ایفای نقش پرداختند می‌توان به فین ویتراک، شارون استون، سینتیا نیکسون و جودی دیویس اشاره کرد. 

خلاصه داستان سریال راچد بدین شرح است: حوادث سریال در سال 1947 جریان دارد. پرستاری به نام میلدرد راچد جهت کار در یک بیمارستان روانی به کالیفرنیای شمالی نقل مکان می‌کند. در این بیمارستان مرموز آزمایش‌های مشکوکی روی ذهن انسان صورت می‌گیرد. بعد از مدتی ظاهر زیبا و ذات مهربان میلدرد با تغییری اساس مواجه می‌شود و مخاطب روی تاریکی را از او می‌بیند.  

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع