مطالب سیاسی
5 ماه پیش / خواندن دقیقه

اطمینان خاطر رئیس جمهور به مردم

رئیسی در یکی از بزرگترین میادین میوه و تره بار تهران حضور یافت

اطمینان خاطر رئیس جمهور به مردم

اطمینان خاطر رئیس جمهور به مردم

 

هر چند انتظار می‌رفت تا پیش از اجرای طرح جراحی اقتصادی که با ساماندهی به ارز ۴۲۰۰ تومانی آغاز شد،‌یک پیوست رسانه‌ای نیز به آن سنجاق می‌شد تا افکار عمومی و فضای اقتصادی کشور آگاه شود، اما با وجود چنین نقصی اجرای طرح ساماندهی ارز ۴۲۰۰ تومانی و پایان دادن به چند سال ویژه خواری برخی از این ارز ترجیحی،‌ اقدامی درست و بجایی است که دولت سیزدهم آن را اجرا کرد و دست بسیاری از آنهایی که از این رانت مفت خوری کردند قطع کرد.
در چند روز گذشته پس از آغاز اجرای طرح که همراه با واریز یارانه‌های به دهک‌های یک تا ۹ بود، حاشیه‌ها و اتفاقاتی افتاد. صبح روز گذشته (جمعه) رئیس جمهور به یکی از بزرگترین میادین میوه و تره بار تهران رفت و از نزدیک به درد دل مردم گوش داد. سید ابراهیم رئیسی در این دیدار رو در رو به مردم اطمینان خاطر داد که اجازه نمی‌دهد به مردم فشار وارد شود.
رئیس جمهور در گفتگوی مستقیم با مردم تاکید کرد: تا من زنده هستم اجازه نمی‌دهم مردم از طرح اصلاح نظام یارانه‌ها آسیب ببینند. رئیس جمهور که برای گفتگو با مردم به میدان بهمن تهران رفته بود در پاسخ به دغدغه یکی از شهروندان گفت: تا من زنده هستم اجازه نمی‌دهم مردم از طرح اصلاح نظام یارانه‌ها آسیب ببینند.
بازدید از یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای از برنامه های دیگر رئیس جمهور بود. وی در گفت‌وگو با مردم اظهار داشت: یارانه‌ای که به اکثریت مردم داده شده به صورتی است که یک میلیون تومان بیش از افزایش قیمت ناشی از اصلاح نظام یارانه‌هاست. رئیس جمهور تصریح کرد: یقین داشته باشید که دولت در کنار مردم است.شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع