اخبار ورزشی
یک سال پیش / خواندن دقیقه

دالوت: رونالدو انسانی فوق العاده است

دیوگو دالوت، مدافع منچستریونایتد، شخصیت و رفتارهای کریستیانو رونالدو را تحسین کرد.

رونالدو تابستان سال گذشته پس از سال‌ها دوری از منچستریونایتد بار دیگر با امضای قراردادی به ارزش 20 میلیون پوند از یوونتوس جدا شده و به این تیم ملحق شد.
این بازیکن 37 ساله از زمان بازگشت به اولدترافورد تا به حال یکی از بازیکنان کلیدی این تیم بوده و توانسته 23 گل در تمامی رقابت‌ها برای شیاطین سرخ به ثمر برساند، هرچند روند نه چندان خوب این تیم روی عملکرد او نیز بی‌تاثیر نبوده است.
دیوگو دالوت معتقد است که رونالدو تاثیر بسیاری روی رختکن منچستریونایتد در این فصل داشته و باعث شده که شرایط برای بازیکنان این تیم بهتر شود. 

 


این مدافع پرتغالی در گفتگو با اسکای اسپورت درباره رونالدو اظهار داشت:« من اطمینان دارم که نه فقط از طرف خودم، بلکه از طرف همه این را می‌گویم که او یکی از بهترین و مثبت‌ترین اتفاقات این فصل بوده است. کار کردن در کنار کسی با فرهنگ کاری او، حرفه‌ای‌گری او، روحیه او و نزدیک بودن به او به من و زندگی حرفه‌ای من کمک بسیاری کرده است.»
او با اشاره به درخشش این بازیکن در ترکیب منچستریونایتد اضافه کرد:« من نمی‌توانم بیشتر از این سبک کاری او را تحسین کنم. او انسانی فوق العاده است. اعداد گویای همه چیز هستند و به خوبی درخشش این بازیکن را نشان می‌دهند، بنابراین ما از این که او را در اینجا کنار خودمان داریم بسیار خوشحال هستیم.»
رونالدو با 17 گل زده در لیگ برتر پس از محمد صلاح بهترین گلزن این رقابت‌ها به حساب می‌آید اما موفق نشدن این تیم در کسب سهمیه لیگ قهرمانان شاید باعث جدایی او از جمع بازیکنان یونایتد در تابستان پیش‌رو شود.

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع