اخبار ورزشی
3 ماه پیش / خواندن دقیقه

رودریگو: در فینال به لیورپول گل میزنم

رودریگو، مهاجم برزیلی رئال مادرید، قصد دارد روند گلزنی خود را در فینال لیگ قهرمانان هم ادامه دهد.

رودریگو: در فینال به لیورپول گل میزنم

رودریگو ستاره رئال مادرید در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی برابر منچسترسیتی در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو بود.
شاگردان کارلو آنچلوتی بازی رفت را با نتیجه 3-4 واگذار کردند و در بازی برگشت نیز با تک گل ریاض محرز از حریف عقب بودند که رودریگو در نقش فرشته نجات این تیم ظاهر شد.
این ستاره برزیلی در دقایق 90 و 91 دو بار موفق به باز کردن دروازه سیتی شد تا بازی را در مجموع دو دیدار رفت و برگشت به تساوی بکشاند و در نتیجه همه چیز در دو وقت اضافه مشخص شود.
کریم بنزما در نیمه اول وقت‌های اضافه موفق شد از روی نقطه پنالتی دروازه ادرسون را باز کند تا رئال در نهایت با نتیجه 1-3 به پیروزی رسیده و راهی دیدار فینال لیگ قهرمانان شود. 

 

رودریگو: در فینال به لیورپول گل میزنم


رودریگو درباره درخشش در این بازی و صعود به فینال گفت:«من با پدرم شرط بستم که سه گل در این بازی می‌زنم و خب تنها موفق شدم دو گل برابر سیتی به ثمر برسانم. یک گل باقی ماند و می‌خواهم این گل را در فینال مقابل لیورپول بزنم.»
او با اشاره به شرایط این بازی و هیجان آن اظهار داشت:«هر اتفاقی ممکن است با این پیراهن رخ دهد. ما تا لحظه آخر جنگیدیم. واقعیت این است که من هیچ کلامی برای توصیف آنچه رخ داد ندارم. ما تقریبا مرده بودیم. خدا به من کمک کرد.»
این ستاره برزیلی با ابراز خوشحالی از گلزنی برابر سیتی اضافه کرد:«این یکی از بهترین روزهای زندگی حرفه‌ای من بود. این که توانستم به زمین بیایم، بازی را تغییر دهم و دو گل بزنم. خوشحال هستم. این شب جادویی دیگری در برنابئو بود. تماشاگران همیشه به شکلی باورنکردنی به ما کمک می‌کنند.»

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع