اخبار ورزشی
5 ماه پیش / خواندن دقیقه

پیروزی برابر لیورپول بهترین قهرمانی رئال خواهد بود

استیو مک‌منمن، ستاره سابق رئال و لیورپول، معتقد است که فینالی جذاب در لیگ قهرمانان در پیش است.

پیروزی برابر لیورپول بهترین قهرمانی رئال خواهد بود

 رئال مادرید شب گذشته در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان منچسترسیتی بود و موفق شد با نتیجه 1-3 از سد این تیم عبور کند.
شاگردان کارلو آنچلوتی تا دقیقه 90 بازی با تک گل ریاض محرز و با احتساب شکست 3-4 در دیدار رفت در واقع با دو گل از حریف عقب بودند اما این رودریگو بود که توانست دو گل برای این تیم به ثمر برساند و بازی را به وقت اضافه بکشاند.
در وقت اضافه اول نیز کریم بنزما خیلی زود تیمش را از روی نقطه پنالتی با دو گل اختلاف پیش انداخت تا رئالی‌ها بر سیتی غلبه کرده و راهی دیدار فینال لیگ قهرمانان شوند. 

 

پیروزی برابر لیورپول بهترین قهرمانی رئال خواهد بود


مک‌منمن پس از این بازی به بی تی اسپورت گفت:« فکر می‌کنم این فینالی فوق العاده است. رئال مادرید و روایتی که امسال طی کرد بسیار جالب است. آنها در بهترین شرایط ممکن نبوده‌اند اما باز هم توانستند به فینال برسند. با توجه به اتفاقاتی که امسال برای رئال رخ داده، اگر آنها بتوانند لیورپول را شکست دهند بدون‌شک بهترین قهرمانی آنها خواهد بود.»
او با اشاره به نمایش درخشان رئال در این فصل لیگ قهرمانان اظهار داشت:« عبور از سد پی‌اس‌جی، عبور از سیتی و چلسی و لیورپول آن هم در زمانی که می‌دانیم تیم‌های لیگ برتر انگلیس تا چه حد قدرتمند هستند چیزی است که باعث خواهد شد آنها بزرگترین قهرمانی را به نام خودشان ثبت کنند.»
این ستاره سابق لیورپول که در زمان حضورش در رئال مادرید موفق به کسب جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا شده اضافه کرد:« من نمی‌گویم که این تیم قهرمان خواهد شد، بلکه می‌گویم آنها برابر چلسی، منچسترسیتی و هر تیم دیگری عالی ظاهر شده‌اند.»

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع