اخبار ورزشی
3 ماه پیش / خواندن دقیقه

آذرباد: می‌خواهم به بالای جدول پاسورها برگردم

آذرباد: می‌خواهم به بالای جدول پاسورها برگردم

به گزارش "ورزش"، محسن آذرباد، هافبک مس رفسنجان که عملکرد تاثیرگذاری در پیروزی پر گل تیمش مقابل صنعت نفت آبادان داشت، در مورد این بازی گفت: خیلی خوشحالم که توانستیم سه امتیاز را بگیریم چون در آینده خیلی می‌تواند به ما کمک کند. نفت آبادان تیم خوبی است که فوتبال بازی می‌کند و حق و جایگاهشان اینجای جدول نیست. خوشحالم که توانستیم پر گل ببریم و از آن مهمتر گل نخوریم. بازی رفت ما یک بر صفر جلو بودیم ولی یک-یک شد و گل آفساید به ما زدند.

آذرباد در مورد پاس گلش گفت: من سومین پاس گل امسالم بود و خداراشکر دوباره توانستم پاس گل بدهم و امیدوارم در این هشت بازی باقیمانده بتوانم بهترین عملکرد خودم را داشته باشم و بتوانم در جدول پاس‌گل‌ها بالا بیایم و انشاالله بتوانم گل هم بزنم.

او ادامه داد: ما تیم‌مان معمولا خوب بازی می‌کند و فکر می‌کنم روند خوبی داریم و امیدوارم در بازی‌های آینده هم ببریم و هم پر گل ببریم. ما بعد از اینکه از جام حذفی کنار رفتیم، هدف‌مان این است که در لیگ رتبه خوبی داشته باشیم و تمام تمرکزمان را می‌گذاریم که در این هشت بازی امتیازات خوبی کسب کنیم و انشاالله یک رتبه خیلی خوب را داشته باشیم.

هافبک مس در خصوص داوری گفت: به نظرم صد در صد هر دو صحنه پنالتی بود و آقای سیدعلی خیلی خوب سوت زد و اصلا صحنه‌ای نبود که بخواهد اعتراضی وجود داشته باشد.

آذرباد در مورد حضور هواداران‌شان بیان کرد: مردم رفسنجان و هواداران خیلی خونگرم هستند و همیشه به ما لطف داشتند و خیلی خوشحالم و امیدوارم در بازی فروردین‌ماه با پرسپولیس مثل قبل استادیوم پر شود و بتوانیم یک نمایش خوب داشته باشیم.

او در پایان راجع به بازی‌شان با تراکتور گفت: روی کاغذ تراکتور دو امتیاز از ما بالاتر است و رقیب مستقیم ما هستند و اگر بتوانیم امتیاز بگیریم خیلی خوب می‌شود‌.

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع