اخبار ورزشی
7 ماه پیش / خواندن دقیقه

استراتژی ویژه هالند قبل از زدن پنالتی 3 امتیازی

استراتژی ویژه هالند قبل از زدن پنالتی 3 امتیازی

به گزارش "ورزش"، منچسترسیتی با تک گل ارلینگ هالند توانست میزبان خود کریستال پالاس را شکست داده و با یک بازی بیشتر موقتا فاصله‌اش با آرسنال صدرنشین را به دو امتیاز کاهش دهد. ستاره نروژی در دقیقه 78 از روی نقطه پنالتی تک گل تیمش را به ثمر رساند.

1831327

او که بیست و هشتمین گل این فصل خود در لیگ برتر را ثبت کرد در خصوص پیروزی دشوار مقابل کریستال پالاس گفت: "در نهایت چیزی که بیشترین اهمیت را دارد، کسب سه امتیاز است. ما باید بازی ها را با پیروزی پشت سر بگذاریم و به کسب امتیاز ادامه دهیم."

سیتی در جریان بازی موقعیت های زیادی از دست داد تا اینکه هالند با ضربه ای نرم و دقیق از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد. او در مورد آرامش بالای خود در لحظه زدن ضربه گفت: "قبل از اینکه پنالتی را بزنم نباید به دروازه بان نگاه می کردم. برای همین به اسکوربورد ورزشگاه نگاه کردم و یک نفس عمیق کشیدم در آن لحظه باید سعی می کردم تمرکز خودم را حفظ کنم."

1831326

هالند با تاکید به این که رقابت نزدیک قهرمانی با آرسنال باعث لذت او است افزود: "هر بازی به یک مبارزه می ماند و من واقعا از اینکه می توانیم به پیروزی برسیم لذت می برم. این جا در انگلیس من از تک تک ثانیه ها و رقابتی که وجود دارد لذت می برم و خوشحالم که بخشی از آن هستم."

1831325
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع