اخبار ورزشی
4 ماه پیش / خواندن دقیقه

توتونی: پرسپولیس سخت‌ترین قرعه بود، اما نباختیم

توتونی: پرسپولیس سخت‌ترین قرعه بود، اما نباختیم

به گزارش ",ورزش" مجتبی توتونی، سرمربی تیم فوتبال ون‌پارس، بعد از نمایش فراتر از حد تصور تیمش، در نشست خبری مسابقه برابر پرسپولیس حاضر شد و به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

توتونی صحبت‌های خود را این طور آغاز کرد: «من تشکر می‌کنم از تلاش فوق‌العاده بچه‌های تیمم جلوی تیم بسیار خوب پرسپولیس در طول صدوبیست دقیقه. همچنین تبریک می‌گویم به تیم پرسپولیس و آقای گل‌محمدی بابت پیروزی. به‌هرحال، تیمی است که صدر جدول لیگ برتر است. زمانی که قرعه‌کشی این مسابقات اتفاق افتاد، می‌دانستیم این سخت‌ترین قرعه ممکن است، اما در کنار آن، انگیزه‌های بچه‌ها برای ارائه یک کیفیت خوب باعث شد تا ما در ضربات پنالتی مغلوب تیم حریف شویم و کنار رویم. باز هم به بچه‌های تیمم خسته نباشید می‌گویم.»

در ادامه توتونی در پاسخ به سؤالی مبنی بر توانایی ون پارس در صعود به لیگ برتر، در صورت حفظ همین کیفیت بازی مقابل پرسپولیس در برابر تیم‌های لیگ یکی گفت: «موافقم با شما. ما این انگیزه‌ها را در لیگ دسته یک هم داریم، اما از هفته نهم که من تیم را در اختیار گرفتم، تیم آخر بودیم و در هفت هفته گذشته، هفت پله صعود کردیم. الآن هم درست است که در رده دهم جدولیم، اما با تیم دوم تنها نه امتیاز اختلاف داریم و قطعا در نیم فصل دوم فقط برای صعود می‌‌جنگیم. هم فوتبال خوبی در لیگ یک ارائه می‌دهیم، هم تلاش بچه‌ها در بازی‌ها بیشتر شده، مشابه آنچه امروز دیدید. در هشت بازی لیگ و حذفی پنج برد و سه تساوی داشتیم که حاصل تلاش بچه‌هاست. امیدواریم این روند ادامه پیدا کند تا در لیگ آزادگان هم به موفقیت برسیم.»

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع