اخبار ورزشی
2 ماه پیش / خواندن دقیقه

تیم پر ستاره خوش موقع به کورس پلی‌آف برگشت

تیم پر ستاره خوش موقع به کورس پلی‌آف برگشت

به گزارش ",ورزش"، در یکی از دیدارهای مهم‌ این هفته لیگ برتر والیبال ایران ایفاسرام اردکان در سالن آیت‌اله خاتمی میزبان شهرداری گنبد بود و در این دیدار اردکانی‌ها با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسیدند.

اردکانی‌ها در ست نخست 25 بر 18 گنبدی‌ها را مغلوب خود کردند اما شیرینی این نتیجه برای ایفاسرام خیلی ماندگار نبود و در ست دوم شهرداری گنبد 28 بر 26 حریف را شکست داد تا بازی برای مشخص شدن تیم برنده به ست‌ چهارم کشیده شود.

در ست سوم و چهارم ایفاسرام بار دیگر بازی را به دست گرفت و 25 بر 10 و 25 بر 19 شهرداری گنبد را شکست داد تا فاتح این دیدار باشد. ایفاسرام که در هفته هجدهم مغلوب پاس گرگان شده و در دیدار دور رفت با شهرداری گنبد سه بر یک نتیجه را به حریف واگذار کرده بود، در این دیدار با تلاش مضاعف انتقام دور رفت را از گنبدی‌ها گرفت و به نهمین پیروزی خود دست یافت. این تیم با 27 امتیاز در جایگاه نهم جدول قرار دارد و گنبدی‌ها نیز با 6 برد و 18 امتیاز در جایگاه دوازدهم جای گرفته‌اند.

ابراهیم عشق‌دوست و حمید حق‌بین ناظران فنی و داوری این مسابقه بودند و علیرضا قریب به عنوان داور اول و مهرداد شوشتری به عنوان داور دوم این دیدار را قضاوت کردند. این دیدار 111 دقیقه با حضور 450 تماشاگر ادامه یافت و پوریا یلی بازیکن تیم ایفاسرام اردکان و احد ارمشی سرمربی تیم شهرداری گنبد به دلیل اعتراض به داوری کارت زرد گرفتند.

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع