اخبار ورزشی
2 ماه پیش / خواندن دقیقه

تیمور غیاثی: رکورد دونده‌ها مورد تایید است

تیمور غیاثی: رکورد دونده‌ها مورد تایید است

به گزارش ",ورزش" و به نقل از  ایسنا، مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی باشگاه‌های کشور طی روزهای ۲۲ و ۲۳ دی در دو بخش زنان و مردان برگزار شد و در بخش زنان با قهرمانی پلیمر و در بخش مردان با قهرمانی ذوب‌آهن به پایان رسید.

در پایان این مسابقات فرزانه فصیحی و حمیده اسماعیل‌نژاد در بخش زنان و حمیدرضا کیا در بخش مردان موفق شدند به رکوردهای تعیین شده توسط فدراسیون دوومیدانی برای قهرمانی آسیا دست پیدا کنند.

در جریان این رقابت‌ها شائبه‌هایی در مورد خرابی دستگاه فتوفینیش و در نتیجه بی اعتبار بودن رکوردهای ثبت شده توسط فصیحی و اسماعیل‌نژاد مطرح شد.

تیمور غیاثی، مشاور عالی فدراسیون در مورد این موضوع گفت: حرف و حدیث‌هایی در مورد خرابی و جابجایی دستگاه شنیدم. البته از حرفهای قبلی من اینطور برداشت شده که رکوردهای ثبت شده قابل قبول نیست اما طبق اطلاعاتی که اخیرا به من رسیده، رکوردها مشکلی نداشته است.

1685799

او افزود: صحبت‌های من در مورد خرابی دستگاه بر اساس شنیده‌ها بود اما بعد از پیگیری‌هایی که انجام دادم سلامت دستگاه را تایید کردند. بنابراین هیچ مشکلی در رکورد ورزشکاران وجود ندارد و به صورت قانونی حدنصاب‌های مورد نیاز برای قهرمانی آسیا را کسب کرده‌اند.

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع