اخبار ورزشی
7 ماه پیش / خواندن دقیقه

جمالپور: برای میهمانان جام شاهد هتل گرفته‌ایم

جمالپور: برای میهمانان جام شاهد هتل گرفته‌ایم

به گزارش ",ورزش" رمضان جمالپور در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص اینکه مدیرعامل تیم سازه سعید اندیمشک مدعی شده بود آنها نماینده خوزستان و جایگزین فولاد در مسابقات باشگاه‌های جهان هستند، اظهار داشت: از سوی هیئت کشتی چند هفته قبل سیناصنعت به فدراسیون کشتی به عنوان جایگزین فولاد خوزستان معرفی شد تا اگر این رقابت‌ها به انجام رسید، این تیم نماینده خوزستان باشد.

وی ادامه داد: قرار شد فدراسیون درنهایت تصمیم‌گیرنده باشد. در ادامه دیگر چیزی رسما به ما اعلام نکردند. به هرشکل بعد از آنکه مدیرعامل فولاد عوض شد، مدیر جدید گفت که حضور در مسابقات باشگاه‌های جهان در هیئت مدیره تصویب نشده و از شرکت در این رقابت‌ها انصراف دادند. در این فاصله سیناصنعت اعلام آمادگی کرد و ما هم این تیم را به فدراسیون معرفی کردیم.

جمالپور در مورد اینکه پیش از فدراسیون کشتی اعلام کرده بود که بعد از بازسازی و مرمت سالن هفت‌تیر، تنها به شرطی میزبانی را به محل و استان دیگری خواهد داد که برای کشتی‌گیران هتل مهیا کند، خاطرنشان کرد: بله هتل می‌گیریم و میهمانان را آنجا اسکان می‌دهیم. سال گذشته هم که میزبانی جام تختی را گرفتیم بهترین هتل‌ها و امکانات را در اختیار بچه‌های تیم ملی و هم کشورهای خارجی که به مسابقات آمده بودند، قرار دادیم. حالا هم در ماهشهر بهترین هتل و امکانات مهیاست و مسابقات در سالن بعثت برگزار می‌شود. در این خصوص جلساتی هم داشتیم و از امکاناتی که در زمان برگزاری جام شاهد مورد استفاده قرار خواهد گرفت، بازدید کردیم. شرایط برای برگزاری مناسب مسابقات مهیاست.

رئیس هیئت کشتی خوزستان در خاتمه درباره اینکه پویا دادمرز ملی‌پوش کشتی فرنگی اعلام کرده پولی که هیئت مدعی پرداختش به عنوان هزینه رفت و آمدش به اردوی تیم ملی شده، از سوی اداره کل پرداخت شده است، گفت: همین که تایید کرد آن پول را گرفته، دال بر صحت صحبت ماست. به این بحث‌ها ادامه نمی‌دهیم چون این بچه‌ها جوانند و تحت تاثیر برخی آدم‌ها، چیزهایی را مطرح می‌کنند که درست نیست.

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع