اخبار ورزشی
2 ماه پیش / خواندن دقیقه

داودی بهترین وزنه‌بردار هفته دوم لیگ شد

داودی بهترین وزنه‌بردار هفته دوم لیگ شد

به گزارش ,ورزش به نقل از ایسنا، هفته دوم لیگ برتر وزنه‌برداری به میزبانی تیم مناطق نفت‌خیز جنوب در اهواز برگزار شد. در این هفته تیم ذوب‌آهن در ۶ وزن عنوان نخست را به‌دست آورد با این حال نتوانست در رده‌بندی تیمی مجموع دو مرحله، اول شود و اختلاف امتیازی به‌وجود آمده با ملی حفاری در هفته اول به‌طور کامل جبران نشد. 

با وجود اینکه نام کیانوش رستمی  وزنه‌بردار تیم سایپا، در دسته ۹۶ کیلوگرم استارت لیست بود اما وزنه نزد و به‌جای او محمد توفیق پوزش، نفر ذخیره سایپا، وزنه زد. 

در دسته ۱۰۲ کیلوگرم نیز رضا دهدار ملی‌پوش وزنه‌برداری که در هفته اول با معتمدی رقابت داشت و درنهایت هم منجر به مصدومیت معتمدی شد، موفق نشد در هفته دوم نیز عنوان نخست را به‌دست آورد. او پس از حسین بیرانوند که جایگزین معتمدی شده است، دوم شد.
علی داودی عنوان بهترین وزنه‌بردار هفته دوم لیگ را به‌دست آورد. 
 

نتایج به شرح زیر است:
نفرات برتر دسته ۵۵ کیلوگرم:
۱- حسن گل‌پرور، ذوب‌آهن، یک‌ضرب ۹۹ ، دوضرب ۱۲۳ ، مجموع ۲۲۲
۲- پیمان دهقانی، سایپا، یک‌ضرب ۹۲، دوضرب ۱۲۴، مجموع ۲۱۶
۳- محمد چاپاش، مناطق نفت‌خیز، یک‌ضرب ۹۶، دوضرب ۱۱۲، مجموع ۲۰۸

نفرات برتر دسته ۶۱ کیلوگرم:
۱- میلاد رضایی، ذوب‌آهن، یک‌ضرب ۱۱۳، دوضرب ۱۳۶، مجموع ۲۴۹
۲- شایان احمدی‌نژاد، مناطق نفت‌خیز، یک‌ضرب ۱۱۲، دوضرب ۱۳۶، مجموع ۲۴۸
۳- محراب دواسری، ملی حفاری، یک‌ضرب ۱۰۵، دوضرب ۱۳۵، مجموع

نفرات برتر دسته ۶۷ کیلوگرم:
۱- حافظ قشقایی، ذوب‌آهن، یک‌ضرب ۱۲۴، دوضرب ۱۶۲، مجموع ۲۸۶
۲- مجید عسگری، سایپا، یک‌ضرب ۱۲۳، دوضرب ۱۴۴، مجموع ۲۶۷
۳- محمدمهدی دواسری، عقاب، یک‌ضرب ۱۱۰، دوضرب ۱۴۳، مجموع 

نفرات برتر دسته ۷۳ کیلوگرم:
۱- جابر بهروزی، سایپا، یک‌ضرب ۱۳۵، دوضرب ۱۶۳، مجموع ۲۹۸
۲- مصطفی زارعی، مناطق نفت‌خیز، یک‌ضرب ۱۲۹، دوضرب ۱۵۱، مجموع ۲۸۰
۳- رضا باقی، عقاب، یک‌ضرب ۱۲۸، دوضرب ۱۵۰، مجموع ۲۷۸

نفرات برتر دسته ۸۱ کیلوگرم:
۱- عبدالله بیرانوند، ذوب‌آهن، یک‌ضرب ۱۵۵، دوضرب ۱۷۶، مجموع ۳۳۱
۲- حسین سلطانی، ملی حفاری، یک‌ضرب ۱۴۸، دوضرب ۱۷۷، مجموع ۳۲۵
۳- علیرضا کردانیان، عقاب، یک‌ضرب ۱۴۹، دوضرب ۱۷۲، مجموع ۳۲۱


نفرات برتر دسته ۸۹ کیلوگرم:
۱- میرمصطفی جوادی، ملی حفاری، یک‌ضرب ۱۵۶، دوضرب ۱۸۵، مجموع ۳۴۱
۲- مسلم سپهری، مناطق نفت‌خیز، یک‌ضرب ۱۵۲، دوضرب ۱۸۱، مجموع ۳۳۳
۳- علیرضا معینی، ذوب‌آهن، یک‌ضرب، ۱۵۵، دوضرب ۱۷۲، مجموع ۳۲۷ 

نفرات برتر دسته ۹۶ کیلوگرم:
۱- رضا بیرانوند، ملی حفاری، یک‌ضرب ۱۶۴، دوضرب ۱۹۵، مجموع ۳۵۹
۲- محمدتوفیق پوزش، سایپا، یک‌‌ضرب ۱۶۰، دوضرب ۱۹۳، مجموع ۳۵۳
۳- محمد فتاحی، نیروی زمینی، یک‌ضرب ۱۴۶، دوضرب ۱۸۵، مجموع ۳۳۱

نفرات برتر دسته ۱۰۲ کیلوگرم:
۱- حسین بیرانوند، ذوب‌آهن، یک‌ضرب ۱۵۷، دوضرب ۲۱۰، مجموع ۳۶۷
۲- رضا دهدار، ملی حفاری، یک‌ضرب ۱۶۶، دوضرب ۲۰۰، مجموع ۳۶۶
۳- حامد نوری، پدافند، یک‌ضرب ۱۵۲، دوضرب ۱۹۳، مجموع ۳۴۵ 

نفرات برتر دسته ۱۰۹ کیلوگرم:
۱- مهدی کرمی، ذوب‌آهن، یک‌ضرب ۱۶۰، دوضرب ۲۰۹، مجموع ۳۶۹
۲- بنیامین بالاخایلی، مناطق نفت‌خیز، یک‌ضرب ۱۶۶، دوضرب ۲۰۲، مجموع ۳۶۸
۳- مسعود ممیوند، ملی حفاری، یک‌ضرب ۱۶۱، دوضرب ۱۹۸، مجموع ۳۵۹ 

نفرات برتر دسته ۱۰۹+ کیلوگرم:
۱- علی داودی، ملی حفاری، یک‌ضرب ۱۹۱، دوضرب ۲۳۹، مجموع ۴۳۰
۲- علیرضا یوسفی، ذوب‌آهن، یک‌ضرب ۱۸۳، دوضرب ۲۴۰، مجموع ۴۲۳
۳- آیت شریفی، سایپا، یک‌ضرب ۱۸۵، دوضرب ۲۰۷، مجموع ۳۹۲ 

رده‌بندی تیمی در مجموع دو هفته لیگ: 
۱- ملی حفاری با مجموع ۱۲۱۸ امتیاز 
۲- ذوب‌آهن با مجموع ۱۱۸۸ امتیاز
۳- سایپا با مجموع ۱۱۷۶ امتیاز
۴-  مناطق نفت‌خیز جنوب با مجموع ۱۱۲۷ امتیاز 
۵-  عقاب با مجموع ۱۰۳۹ امتیاز
۶-  پدافند با مجموع ۱۰۱۹ امتیاز 
۷- نیروی زمینی با مجموع ۹۳۸ امتیاز 

 بهترین وزنه‌برداران هفته دوم لیگ:
۱- علی داودی از ملی حفاری با ۴۳۰/۰۵ امتیاز 
۲- علیرضا یوسفی از ذوب‌آهن با ۴۲۳/۷۶ امتیاز 
۳- میرمصطفی جوادی از ملی حفاری با ۴۱۱/۹۸ امتیاز  

 

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع