اخبار ورزشی
4 ماه پیش / خواندن دقیقه

دوازدهمین شکست وضعیت این تیم را بحرانی‌تر کرد

دوازدهمین شکست وضعیت این تیم را بحرانی‌تر کرد

به کزارش ",ورزش"، در نخستین دیدار از این هفته پاس گرگان در سالن امام خمینی(ره) و با حضور 200 تماشاگر به مصاف راه‌یاب ملل مریوان رفت. در این دیدار گرگانی‌ها سه بر صفر حریف را شکست داده و به صورت موقت یک پله در جدول رده‌بندی صعود کردند تا مسابقات همزمان دیگر به پایان رسیده و تکلیف جایگاه اصلی هر تیم مشخص شود.

شاگردان عیسی سنگدوینی در تیم پاس گرگان با امتیازات 28 بر 26، 25 بر 21 و 26 بر 24 راه‌یاب ملل مریوان را مغلوب خود کردند تا به نهمین برد خود دست یافته و 25 امتیازی شوند.عباس امانی، اسماعیل صباغ، مهدی نویدی و مهرداد شوشتری به ترتیب به عنوان ناظر فنی، ناظر داوری، داور اول و داور دوم نظارت و قضاوت این مسابقه 97 دقیقه‌ای را برعهده داشتند.

در دومین مسابقه این هفته تیم‌های سایپا تهران و فولادسیرجان ایرانیان در سالن فدراسیون والیبال به مصاف یکدیگر رفتند که نماینده سیرجان برای دومین بار در این فصل از رقابت‌ها موفق به شکست سایپا شد و نهمین برد خود در مرحله مقدماتی را به دست آورد. فولادی‌ها در این دیدار 121 دقیقه‌ای با امتیازات 25 بر 22، 25 بر 22 ، 21 بر 25 و 25 بر 20 و با نتیجه سه بر یک سایپا را در خانه شکست دادند تا نارنجی پوشان دوازدهمین شکست خود را تجربه کنند.

محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال تماشاگر ویژه این مسابقه بود که تلاش بازیکنان دو تیم را برای پیروزی زیر نظر داشت. امین‌اله برق لشگری، مسعود یزدان‌پناه، مسعود ذوقی و هادی تیموری به ترتیب به عنوان ناظر فنی، ناظر داوری، داور اول و داور دوم، نظارت و قضاوت این مسابقه را برعهده داشتند. سلیم چپرلی بازیکن تیم فولاد سیرجان در این مسابقه کارت زرد گرفت.

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع