اخبار ورزشی
2 ماه پیش / خواندن دقیقه

رحمتی به داور فیلم صحنه را نشان داد و اخراج شد

رحمتی به داور فیلم صحنه را نشان داد و اخراج شد

به گزارش ",ورزش"، محمد رجائیان، مدیرعامل آلومینیوم اراک، در مورد بازی تیمشان با هوادار گفت: چه کسی گفته بازی تیم ما با آقای ساکت الهامی بی‌حاشیه است؟ هر بار تیم ما با تیم‌های ایشان بازی می‌کند، یک جنب و جوش خاصی ایشان دارد و تیم ما هم با توجه به اینکه مقابل ایشان خوب نتیجه نگرفته‌اند، بازی حساس می‌شود. بازی امروز، ۷۰ به ۳۰ در اختیار ما بود. آنها از فرصتشان که داور هدیه داد استفاده کردند. در این صحنه کمک داور باید به داور کمک می‌کرد. لیگ امسال شوخی‌بردار نیست و به جز چهار-پنج تیم بالا هیچ تیمی حاشیه امنیت ندارند. نمی‌دانم چه کسی باید جواب بدهد، میلیاردها پول هزینه می‌شود.

او در مورد اخراج رحمتی بیان کرد: آقای رحمتی جزء مربیان مؤدب است، ایشان فقط چون فیلم صحنه‌ها را به داور نشان داد، آقای داور اخراجش کرد.

او در مورد VAR گفت: وی‌ای‌آر پول شانزده-هفده میلیاردی برای هر استادیومی می‌خواهد. ما شرایط استقرار را داریم، ولی پولش را نداریم. این ساختار را مسئولین فدراسیون باید حل کنند. من گفته بودم رئیس جمهور و نمایندگان مجلس باید مشکل را حل کنند و گفتند فقط مانده پول مردم را به فوتبال دهند! موضوع مهمی است.

رجائیان در مورد واگذاری استادیوم به باشگاهشان گفت: استادیوم اراک برای کوتاه مدت به ما واگذار شده است. وزارت ورزش شاید تیم‌ها را به این سمت ببرد که استادیوم‌ها را به تیم‌ها واگذار کند و بهره‌برداری ویژه‌ای برای استقرار بقیه امکانات داشته باشد‌. فرض کنید پرسپولیس یا استقلال قهرمان شدند و بخواهند به آسیا بروند، اگر VAR نباشد، نمی‌توانند در ایران بازی برگزار کنند‌. ضمن اینکه من دلم برای داوران هم می‌سوزد و شاید بخشی از انتقادات با  VAR حل شود. بچه‌های ما خوب بازی کردند و توانستیم بازی را مساوی کنیم. ولی اگر باخته بودیم، آخر بازی دعوا می‌کردیم!

او در مورد نقل و انتقالاتشان گفت: بازار نقل و انتقالات راکد است. ما از خروجی‌هایی که داشتیم به علاوه یک مبلغ کوچک گذاشتیم تا ورودی داشته باشیم که استاندارد است. آقای خلعتبری را گرفتیم و دو-سه بازیکن دیگر هم هست که وقتی کارتشان صادر شد اعلام می‌کنیم.

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع