اخبار ورزشی
2 ماه پیش / خواندن دقیقه

سوپرگل نماینده رونالدو در اراک! (عکس)

سوپرگل نماینده رونالدو در اراک! (عکس)

به گزارش ",ورزش"، محمدرضا آزادی یکی از بهترین عملکردهای دوران ورزشی خود را در دیدار برابر صنعت نفت به نمایش گذاشت. مهاجم جوانی که در این دیدار همه کار کرد. از گرفتن خطای پنالتی تا زدن گل و دادن پاس گل.

او در نیمه اول با تیزهوشی توانست یک پنالتی از حسین سنگرگیر بگیرد، سپس با پاسی بلند، هانسل زاپاتا را تک به تک کرده و گل‌سازی کند و سرانجام روز خوبش را با یک سوپر گل بی‌نظیر تکمیل کرد.

ویدئو: 270945

در دقایق پایانی بازی بود که آلومینیوم از فاصله‌ای دور صاحب یک ضربه کاشته شد. محمدرضا آزادی که همواره در زمان حضور در تیم‌هایش و به هنگام ضربات کاشته با ژستی مشابه کریستیانو رونالدو ضربه ایستگاهی می‌زند، پشت این توپ ایستاد که توپ او با برخورد به دست مدافع صنعت نفت، به یک ضربه کاشته دیگری تبدیل شد که این بار کمی به دروازه نزدیک‌تر بود.

1795621

آزادی مجددا با گاردی شبیه به رونالدو، دورخیز کرد و با یک ضربه تماشایی و فوق‌العاده، توپ را از بالای سر خط دفاعی حریف عبور داد و به تور دروازه چسباند. فرزین گروسیان سنگربان میهمان نیز هر چقدر به بدنش کش داد، نتوانست شلیک سهمگین مهاجم حریف را مهار کند.

این مهاجم جوان که در بازی جام حذفی برابر آریو اسلامشهر نیز گل مشابهی به ثمر رسانده بود، روز بی‌نظیرش را با یک سوپر گل تکمیل کرد و عامل اصلی کسب سه امتیاز برابر صنعت نفت بود.

1795620

عکس: محمد عباسی- ,ورزش

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع