اخبار ورزشی
2 ماه پیش / خواندن دقیقه

غیبت دردسرساز غلامی در خط دفاعی!

غیبت دردسرساز غلامی در خط دفاعی!

به گزارش ",ورزش"، عارف غلامی پس از پایان جام جهانی و در یکی از دیدارهای تدارکاتی تیمش دچار مصدومیت شد تا یکی از بزرگترین غایبان دربی پایتخت لقب بگیرد. شدت مصدومیت عارف اما او را نه فقط از دربی بلکه از دیدارهای بعدی تیمش هم محروم کرد تا ساپینتو در انتخاب جانشین برای او با چالش جدی روبرو شود.

در ۱۶ بازی قبلی تیم استقلال در این فصل، عارف در ۱۱ بازی به صورت کامل در ترکیب تیمش حضور داشته و استقلال در حضور او در این ۱۱ بازی فقط ۵ گل دریافت کرد و ۷ مرتبه موفق ثبت کلین‌شیت شد. درحالی‌که در ۵ بازی استقلال بدون عارف غلامی، آن‌ها ۵ گل دریافت کردند و فقط ۲ بار موفق به ثبت کلین‌شیت شدند.

هماهنگی و شناخت بالای او و سیلوا از یکدیگر، شرایط خط دفاعی استقلال پیش از آغاز جام جهانی را به نقطه امنی رسانده بود و ساپینتو به ثبات لازم در دفاع میانی رسیده بود. اما با مصدومیت غلامی ابتدا مرادمند جانشین او شد و پس از آسیب دیدگی مرادمند، یزدانی جای این دو را گرفت.

1790021

نمایش خط دفاع استقلال در بازی با تراکتور چندان قابل‌قبول نبود و دومین شکست دوگله استقلال در این فصل ثبت شد و حالا باید ساپینتو با همان زوج یزدانی و سیلوا در آزادی و در چارچوب جام حذفی به مصاف تراکتور برود و امیدوار باشد در غیاب مدافعان مصدوم خود، خط دفاعی تیمش عملکرد بهتری را ارائه دهد.

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع