اخبار ورزشی
4 ماه پیش / خواندن دقیقه

محمدی و تشکر ویژه از درویش بابت حمایت خاص

محمدی و تشکر ویژه از درویش بابت حمایت خاص

به گزارش ",ورزش"، محمد محمدی معاون باشگاه پرسپولیس در نشست خبری امروز مدیران این تیم حاضر شد و در ابتدای صحبت‌هایش گفت: با تشکر از رسانه‌ها چه آنها که حمایت کردند و چه کسانی که انتقاد داشتند، باید از همراهی آنها قدردانی داشته باشم. باید از آقای درویش و هیات مدیره نیز بابت حمایت و اعتمادشان از بنده قدردانی کنم و امیدوارم طی مدتی که در باشگاه هستم، مفید بوده باشم.

وی ادامه داد: در مورد مساله حرفه‌ای سازی باید بگویم متاسفانه در سال‌های گذشته کارهایی که در باشگاه صورت می‌گرفته حمایت لازم نشده. امسال سعی کردیم تمام تلاش خودمان را بکنیم تا امکاناتی که در اختیار باشگاه قرار گرفته خصوصا در تیم های پایه را به خوبی حمایت کنیم.باید بار دیگر از هیات مدیره و مدیرعامل تشکر کنیم که حمایت بزرگ و بی سابقه‌ای از پایه ها داشتند. مجموعه در اختیار پایه ها قرار گرفته و مطالبات آنها نیز پرداخت شده. طی دیدارهایی که در این فصل برابر رقیب صورت دادیم نتایج خوبی کسب کرده‌ایم و اکنون در دو رده برای قهرمانی می‌جنگیم و در دیگر رده‌ها نیز در جمع بالانشینان جدول حاضر هستیم. امیدوارم چه باشم و چه نباشم این اتفاقات طبق برنامه 5 ساله برای رده پایه ادامه دار باشد و اتفاقات خوبی را شاهد باشیم.

1782804

معاون باشگاه پرسپولیس در واکنش به موضوع جدایی یورگن لوکادیا و مقایسه آن با موضوع پرونده آنتونی استوکس در گذشته، اینطور گفت: این دو موضوع اصلا قابل مقایسه نیست. در خصوص مسایل حقوقی زیاد اشراف ندارم اما این موضوع را باید بگویم که پیش پرداخت استوکس را چند وقت پیش یک صراف در امارات پول داده بود و آن را مطالبه کرده بود که اکنون آقای درویش پرداخت کردند. ایشان چند بار در باشگاه حاضر شدند و خواهان مطالبات خود بودند که در نهایت باشگاه و آقای درویش پرداخت کردند.

وی ادامه داد: اما در مورد آقای لوکادیا باید این را بگوییم که ما هیچ بحث مالی نداشتیم و پول او به موقع پرداخت شده و حتی قسط دوم مطالبات او نیز پیش از برنامه و موعد پرداخت شده بود. اگر فشار سیاسی نباشد قطعا نسبت به اینکه رای دادگاه به سود باشگاه پرسپولیس باشد، امیدواریم.

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع