اخبار ورزشی
2 ماه پیش / خواندن دقیقه

مدیر اینئوس، یک میلیاردر آماده خرید منچستریونایتد

مدیر اینئوس، یک میلیاردر آماده خرید منچستریونایتد

به گزارش ",ورزش"، شرکت اینئوس که مالکیت باشگاه نیس فرانسه را برعهده دارد حالا به دنبال خرید باشگاه منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس است.
این شرکت پیشنهادی رسمی را در روز سه‌شنبه برای خرید منچستریونایتد ارائه کرده و امیدوار است که برای انجام این معامله با مدیران فعلی این باشگاه به توافق برسد.
خانواده گلیزر از سال 2005 مالکیت این باشگاه را در اختیار دارند اما در ماه نوامبر سال گذشته میلادی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کردند که به فکر فروش یونایتد در ماه‌های پیش رو هستند.
در بخشی از این بیانیه آمده بود:« اعضای هئیت مدیره تمامی گزینه‌های استراتژیک لازم شامل سرمایه‌گذاری جدید در این باشگاه، فروش یا قبول همکاری شرکتی دیگر را در نظر دارند. این روند برای رشد قدرتمندانه در آینده در بیرون و درون زمین طراحی شده است. ما تمامی گزینه‌ها را ارزیابی خواهیم کرد تا بهترین تصمیم ممکن برای منچستریونایتد و هوادارانش را اتخاذ کنیم.»
پس از اعلام این تصمیم از سوی گلیزرها بود که روزنامه تلگراف فاش کرد راتکلیف، مدیر اینئوس، قصد دارد پیشنهادی را به صورت جدی برای خرید یونایتد ارائه دهد.

1792725

او پیش از این نیز تلاش کرده بود در زمان برکناری رومن آبراموویچ از مالکیت چلسی برای خرید این باشگاه اقدام کند اما در نهایت این تاد بولی و شرکای او بودند که موفق شدند این باشگاه را از آن خود کنند.
این میلیارد انگلیسی این بار فرصت دیگری دارد تا بتواند وارد رقابت‌های لیگ برتر شود. او که خودش در شهر منچستر به دنیا آمده، یکی از هواداران متعصب یونایتد به حساب می‌آید.

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع