اخبار ورزشی
3 ماه پیش / خواندن دقیقه

معادلات صعود شاگردان مرفاوی مشخص شد

معادلات صعود شاگردان مرفاوی مشخص شد

به گزارش "ورزش‌ سه"، در ادامه دیدارهای گروه دوم رقابت‌های زیر ۲۰ سال قهرمانی آسیا، از ساعت ۱۷:۳۰ امروز تیم‌های ویتنام و قطر که در گروه دوم در کنار ایران و استرالیا قرار دارند در ورزشگاه استقلال فرغانه به مصاف هم رفتند.
این بازی در نهایت با برتری ۲ بر یک ویتنام تمام شد. انگوین کوک ویت (۲+۴۵) و انگوین وان ترونگ (۹۰) برای ویتنام و احمد الراوی (۸۴_ پنالتی) برای قطر موفق به گلزنی شدند.
تیم جنوب شرق آسیا با این برد ۶ امتیازی شد و بالاتر از استرالیا و ایران ۳ امتیازی در صدر گروه دوم قرار گرفت. قطر بدون امتیاز نیز قعرنشین گروه است.
شاگردان صمد مرفاوی برای صعود حالا باید در بازی پایانی ویتنام را با یک گل اختلاف شکست دهند تا اما و اگر گریبانشان را نگیرد. در صورت کسب این پیروزی ارزشمند، شاگردان مرفاوی تفاضل گل یکسانی با ویتنامی‌ها پیدا می‌کنند، اما در جدول گل زده و گل خورده و همین‌طور بازی رو در رو شرایط بدون توجه به نتیجه بازی همزمان استرالیا و قطر به نفع جوانان ایران خواهد شد.
از سوی دیگر باید این نکته را در نظر گرفت که ویتنامی‌ها هم با توجه به اینکه در صورت پیروزی استرالیا در روز پایانی احتمال حذف شدنشان وجود دارد، با تمامی قوا مقابل شاگردان مرفاوی صف‌آرایی خواهند کرد تا بدون اما و اگر صعودشان به مرحله یک چهارم نهایی را قطعی کنند.

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع