اخبار ورزشی
4 ماه پیش / خواندن دقیقه

نتایج دیدار دبیر و رئیس اتحادیه جهانی کشت

نتایج دیدار دبیر و رئیس اتحادیه جهانی کشت

به گزارش ",ورزش" و به نقل از مهر، محمدابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی پس از سفر یک روزه علیرضا دبیر به شهر بلگراد صربستان و دیدار او با نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی به دستاوردهای این دیدار پرداخت و گفت: رئیس فدراسیون کشتی کشورمان در این نشست مهم با رئیس اتحادیه جهانی پیرامون مسائلی همچون توسعه کشتی در ایران و جهان و همچنین موضوع داوری و ظرفیت بالایی که داوران ایرانی دارند بحث و تبادل نظر کرد. همچنین دبیر در این نشست، اهمیت فراوان سال قبل از المپیک و برگزاری رقابت‌های بسیار مهم امسال را نیز یادآور شد.

امامی افزود: دبیر در این دیدار درباره رفع مشکل سجاد غلامی با لالوویچ صحبت کرد و اینکه برخی می‌گویند رئیس فدراسیون صرفاً در خصوص مساله غلامی به صربستان رفته باشد اشتباه محض است. یکی از مسائل مطرح شده در جلسه اول بین دبیر و لالوویچ، مساله ایجاد شده برای سجاد غلامی کشتی‌گیر آزادکار امید ایران اعزامی به مسابقات زیر ۲۳ سال جهان در اسپانیا بود که رئیس فدراسیون از رئیس اتحادیه جهانی خواست این کشتی‌گیر جوان با محرومیت مواجه نشود.

سخنگوی فدراسیون کشتی در پایان اعلام کرد: میزبانی ایران از مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی در سال ۱۴۰۲ یکی دیگر از موضوعاتی بود که پیرامون آن صحبت شد و تفاهماتی نیز بین طرفین صورت گرفته که متعاقباً اعلام خواهد شد. در کل دیدار دبیر با لالوویچ ابعاد بسیار مهمی داشت که قطعاً خود رئیس فدراسیون جزئیات کامل‌تر آن را به زودی تشریح خواهد کرد.

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع