اخبار ورزشی
4 ماه پیش / خواندن دقیقه

نه به ناامیدی، این مرد قهرمانی نیم‌فصل را می‌خواهد

نه به ناامیدی، این مرد قهرمانی نیم‌فصل را می‌خواهد

به گزارش ",ورزش"، اگرچه استقلال با تساوی مقابل مس رفسنجان دو امتیاز از پرسپولیس در جدول رده‌بندی عقب افتاده اما آبی ها همچنان به قهرمانی نیم فصل امیدوار هستند.

تمرینات روزهای گذشته استقلال در شرایطی برگزار شد که آبی ها چند بازیکن خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتند. با این حال ریکاردو ساپینتو سعی دارد انگیزه بازیکنانش را همچنان حفظ کند و با روحیه بالا آنها را به مصاف تراکتور در تبریز بفرستد.

1787938

اینطور که از رفتارهای انگیزشی ساپینتو در تمرینات استقلال پیدا است، او هنوز برای قهرمانی نیم فصل ناامید نشده؛ سرمربی پرتغالی با وجود محدودیت هایی که در بحث کمبود بازیکن دارد، اما تیمش را آماده مسابقه با تراکتور کرده و امیدوار است بازیکنانش با دست پر و 3 امتیاز از تبریز برگردند.

البته ساپینتو امید دارد پرسپولیس هم در بازی با نساجی نتیجه لازم را به دست نیاورد تا استقلال از اندک شانس خود برای رسیدن به صدرجدول استفاده کرده و به عنوان قهرمان نیم فصل خودش را معرفی کند. هرچند که روی کاغذ نمی‌توان شانس زیادی برای آبی ها قائل شد و استقلال احتمالا برای صدرنشینی باید در هفته های آینده تلاش خود را به کار بگیرد.

1787939
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع