اخبار ورزشی
7 ماه پیش / خواندن دقیقه

هندرسون: هر اشتباهی کردیم رئال تنبیهمان کرد

هندرسون: هر اشتباهی کردیم رئال تنبیهمان کرد

به گزارش ,ورزش، هندرسون که در ۲۰ دقیقه پایانی، جای خود را به جیمز میلنر داد، با چهره‌ای آشفته درباره بازی گفت: خیلی سخت است که درباره این مسابقه حرف بزنی و بخواهی با کلمات آن را خلاصه کنی. احساسات متفاوت و متناقضی دارم و از نتیجه کاملا ناامیدم.

هندرسون در ادامه گفت: در بخش‌هایی از نیمه اول ما عملکرد خوبی داشتیم و واقعا بدشانس بودیم که با نتیجه ۲-۲ از زمین بیرون آمدیم. ما امروز اشتباهات زیادی انجام دادیم و متاسفانه رئال در هر مرتبه ما را تنبیه کرد.

هندرسون ادامه داد: بخش زیادی از شکست ما به کیفیت آنها بستگی داشت ولی ما هم به خودمان هیچ کمکی نکردیم. در گل سوم دفاع خوبی انجام ندادیم و بعد از آن هم باید عملکرد بهتری می‌داشتیم ولی بازی از دست‌مان در رفته بود.

او گفت: به خاطر داشته باشید که ما در دو بازی گذشته کلین شیت کرده بودیم. سخت است که حالا بیایی و اینجا صحبت کنی. بله، آنها کیفیت فوق‌العاده‌ای دارند و وقتی شما با تمرکز و صد درصد دفاع نمی‌کنید، تنبیه‌تان می‌کنند. ما برای خودمان ایجاد مشکل کردیم.

هندرسون در پاسخ به سوال دیگری از گزارشگر گفت: من هنوز هم فکر می‌کنم که در نیمه اول بسیار خوب بازی کردیم. ما در اوج بودیم و شانس‌های خوبی ایجاد کردیم. حتی بعد از آنکه ۲-۰ جلو افتاده بودیم، باز هم می‌توانستیم گل بزنیم و اگر آن لحظه که توپ روی خط چرخید و بیرون رفت، گل می‌شد، اتفاق بزرگی می‌افتاد.

او ادامه داد: گل دوم آنها از روی یک اشتباه فردی به ثمر رسید اما این گل سوم بود که ناامیدکننده و یاس‌آور بود. اینجا بود که بازی به ضرر ما تغییر کرد.

هندرسون درباره بازی برگشت مقابل رئال هم گفت: به بازی برگشت، چند هفته‌ای باقی مانده است. ما باید به سرعت به خودمان تکان بدهیم. حالا ما بازی‌های پریمیر لیگ را داریم و سپس باید روی بازی برگشت تمرکز کنیم. این مطلبی است که هنوز راه زیادی تا رسیدن به آن داریم.

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع