اخبار ورزشی
4 ماه پیش / خواندن دقیقه

پیغام بیرانوند بعد از اخراج و محرومیت

پیغام بیرانوند بعد از اخراج و محرومیت

به گزارش ",ورزش"، علیرضا بیرانوند که در صدر جدول برترین دروازه‌بانان این فصل از حیث کلین شیت قرار دارد، این هفته قادر به همراهی تیمش در دیدار با نفت آبادان نخواهد بود. بیرانوند که در اواخر نیمه اول در جدال با آلومینیوم اراک در تقابل با میلاد فخرالدینی اخراج شده بود، اکنون پیش از جدال این هفته تیمش مقابل نفت آبادان برای هم‌تیمی‌هایش آرزوی موفقیت کرد.

پرسپولیس که با اختلاف امتیازی مناسبی نیم فصل اول را با صدرنشینی به پایان رسانده طی هفته‌های اخیر امتیازات حساسی را مقابل فولاد و آلومینیوم اراک از دست داد تا اکنون رتبه اول جدول را در اختیار سپاهان قرار دهد. این در حالیست که یحیی گل محمدی با اعتراض تندی نسبت به اشتباهات داوری علیه تیمش، حتی اعلام کرد در اعتراض به این موضوع با تیم امید در ادامه مسابقات حاضر خواهد شد.

1799216

با این حال سرخپوشان با عبور از فضای احساسی بعد از این بازی، اکنون تمرینات تاکتیکی خود را با تمامی نفرات پیش از جدال با نفت آبادان پشت سر گذاشته و امروز نیز عازم آبادان خواهند شد تا مهیای جدال با این حریف قعرنشینی خود شوند. این در حالیست که بیرانوند به دلیل محرومیت قادر به همراهی پرسپولیس در این جدال نخواهد بود. دروازه‌بان ملی پوش پرسپولیس اما در پیغامی به هواداران و هم‌تیمی‌های خود از انگیزه بالا برای دستیابی به موفقیت و قهرمانی طی دیدارهای باقیمانده خبر داده است.

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع