اخبار ورزشی
2 ماه پیش / خواندن دقیقه

کار سخت داور جوان در دومین قضاوت فصل

کار سخت داور جوان در دومین قضاوت فصل

به گزارش ",ورزش"، کمیته داوران فدراسیون فوتبال برای قضاوت بازی حساس ملوان و پیکان میثم حیدری داور اهل چهارمحال و بختیاری را انتخاب کرده است.

این داور 31 ساله که جزو داوران لیگ برتر به شمار می رود در حالی برای قضاوت در هفته شانزدهم برگزیده شده که پیش از این فقط یکبار در فصل جاری لیگ برتر طعم سوت زدن را چشیده است. حیدری در هفته دوازدهم لیگ برتر تنها قضاوت فصل خود را در بازی مس کرمان و مس رفسنجان انجام داد.

حالا کمیته داوران یک بازی حساس و دشوار را به عنوان دومین قضاوت میثم حیدری انتخاب کرده است. این داور جوان به واسطه جایگاه دو تیم در جدول رده بندی باید انرژی بیشتری در بازی روز پنجشنبه بگذارد. پیکان با 16 امتیاز در رده دوازدهم قرار دارد و ملوان با 15 امتیاز سیزدهم است. به همین خاطر پیش بینی می شود بازی حساسی را شاهد باشیم.

مساله دیگری که کار میثم حیدری را دشوار خواهد کرد، اتفاقاتی است که در گذشته رخ داده؛ چند هفته قبل بود که در انزلی و در بازی ملوان و پرسپولیس یک جنجال بزرگ پیش آمد و همین موضوع نشان دهنده کار دشوار داوران در ورزشگاه سیروس قایقران است. از سوی دیگر پیکانی ها نیز چندان خاطرات خوبی از این داور جوان ندارند.

1792713

دو فصل پیش حیدری در دو بازی پیکان سوت زد که هردوی آنها جنجالی شد. یکی در بازی با گل گهر بود که پیکانی ها اعتقاد داشتند گل تیم سیرجانی با دست توسط مرتضی تبریزی به ثمر رسیده و دیگری در بازی با سپاهان بود که خودروسازان به قضاوت حیدری و به خصوص صحنه گل سپاهان اعتراض کردند و معتقد بودند این گل در شرایط آفساید به ثمر رسیده است.

با همه اینها حیدری به عنوان یکی از داوران جوان فوتبال، حالا تجربه خوبی هم به دست آورده و بی شک تلاش خواهد کرد تا بهترین عملکرد خود را در بازی دو تیم همسایه جدول رده بندی به نمایش بگذارد.

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع