اخبار ورزشی
10 ماه پیش / خواندن دقیقه

کامیابی‌نیا: از من بزرگتر نیستی، ساکت!

کامیابی‌نیا: از من بزرگتر نیستی، ساکت!

به گزارش ",ورزش"، اظهارات ساسان انصاری خطاب به کمال کامیابی‌نیا کاپیتان پرسپولیس و کنایه‌ای که متوجه وی کرده بود، اکنون با واکنش کمال کامیابی‌نیا همراه شده است.

بازی دو تیم همچنان حواشی خاص خودش را دارد و در این رابطه ساسان انصاری با خطاب قرار دادن کمال کامیابی‌نیا از وی خواسته بود در کار بزرگترها دخالت نکند! موضوعی که اکنون با واکنش کاپیتان پرسپولیس همراه شده است.

هافبک پرسپولیس مدعی است دوست ندارد درباره این بازی صحبتی داشته باشد و قطعا زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد. او اما در واکنش به صحبت‌های ساسان انصاری می‌گوید: به ساسان انصاری می‌گویم سرش در کار خودش باشد. اتفاقات بازی را همه دیدند و مردم قضاوت می‌کنند. صحبت من کلی بود و به کسی بی‌احترامی نکردم. اول از همه داماد خودم هم در کادرفنی فولاد حاضر است و هیچوقت قصدم بی‌احترامی نبود. من به اتفاقات این بازی و حواشی آن انتقاد داشتم.

کمال کامیابی‌نیا در ادامه می‌گوید: آقای انصاری افاضات کرده که به کار بزرگتر دخالت نکنم، اما متوجه نمی‌شوم که چرا خودش دخالت کرده؟ ساسان جان خوب گفتی و از تو هم به عنوان بزرگترت می‌خواهم در کار بزرگترها دخالت نکنی و سرت در کار خودت باشد. شما هم که قطعا بزرگتر از من نیستی و پس به حرفی که می‌زنی احترام بگذار و به دنبال این نباش که حرف‌های دیکته‌شده را بدون فکر کردن درباره آن به زبان بیاوری.

1755918

کاپیتان پرسپولیس در بخش بعدی انتقاداتش به اتفاقات فولاد آرنا می‌گوید: وقتی یک بازیکن اشتباهی انجام می‌دهد، کلی محرومیت و جریمه برایش در نظر گرفته می‌شود. چرا این مسئله برای برخی مربیان نیست؟ اینطور که نمی‌شود فوتبال را اداره کرد. باز هم می‌گویم که حرف من کلی بود و قصد بی‌احترامی به کسی را نداشتم. حالا اگر کسی از حرفم ناراحت شده و آن را به خودش گرفته که برایم مهم نیست. چیزی که مشخص است جدول مسابقات است. نتایج تیم‌ها در نهایت نشان‌دهنده عملکرد آنهاست.

کامیابی‌نیا با اشاره به رفتار نیمکت و سکونشینان گفت: چرا برای یک اوت معمولی باید داد و هوار راه انداخت؟ صحنه پنالتی را همه دیدند و کارشناسان هم خوشبختانه آن را تایید کرده‌اند. دوست دارم یک روز ببینم که این اتفاق برای آنها می‌افتد و پنالتی‌شان نادیده گرفته می‌شود تا ببینم چه رفتاری انجام می‌دهند.

شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع