اخبار ورزشی
3 ماه پیش / خواندن دقیقه

کاپیتان ساسان، درخشان در لیگ قهرمانان

کاپیتان ساسان، درخشان در لیگ قهرمانان

به گزارش ",ورزش"، فولاد ایران شب گذشته برابر الهلال شکست خورد و از صعود به فینال منطقه غرب لیگ قهرمانان آسیا بازماند. ساسان انصاری که به مانند بازی نخست در برابر الفیصلی، بازوبند تیمش را بر بازو بسته بود، عملکرد درخشان و‌ خستگی‌ناپذیری را در این دو مسابقه از خود به جا گذاشت.

این بازیکن که در تیم منتخب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا قرار داشت، برابر الهلال نیز شب خوبی را به همراه هم‌تیمی‌هایش خلق کرد تا هواداران فولاد و فوتبال ایران به احترام این تیم و بازیکنانش علی‌رغم حذف بایستند و دست بزنند.

انصاری، با نمایش خوبی که در این دو دیدار داشت، قطعا دوباره نگاه‌ها را به خود جلب کرده و می‌تواند با توجه به اینکه در پایان فصل قراردادش با فولاد به پایان می‌رسد، یکی از نقل و انتقالات جذاب فوتبال ایران باشد که البته بعید به نظر می‌رسد فولادی‌ها به راحتی کاپیتان سختکوش خود را از دست بدهند.

از دیگر نکات دیدار شب گذشته تقابل او و علی البلیهی بود که بعد از پایان بازی نیز این جنگ و جدال ادامه داشت تا پیاده‌روی انصاری روی مخ مدافع الهلال باعث شود البلیهی با کویلار، دیگر بازیکن الهلال، در پایان بازی بر سر بدرفتاری‌هایش به دعوا برسد. گفتنی است فولادی‌ها امروز عصر با پرواز چارتر به اهواز باز خواهند گشت و احتمالا پس از یکی-دو روز استراحت، تمرینات خود را برای دیدار با ملوان بندر انزلی دنبال می‌کنند.

1805297
چشم‌غره کاپیتان فولاد خطاب به مدافع الهلال در جریان مسابقه.
شاید از نوشته‌های زیر خوشتان بیاید
نظر خود را درباره این پست بنویسید ...

منوی سریع